Hem /Case-simulator /Klistermärkeskapslar /Team Roles Capsule

Släppt december 2015

Klistermärkeskapsel

Team Roles Capsule simulator

Öppna Team Roles Capsule gratis. Varje klistermärke i kapseln, oddsen per raritet och dagens marknadspriser.

klistermärken
11 klistermärken
Kostnad att öppna
Kostnad att öppna $0.78
Snittavkastning
Snittavkastning 126%
Team Roles Capsule

Team Roles Capsule-simulator

Gratis låtsaspengar. Uppskattade odds: Valve har inte publicerat dem för den här.

$0.00
Öppnade
0
Spenderat
$0.00
Drops värda
$0.00
Vinst
$0.00
High Grade0Exotic0
Inventarie

Bara för skojs skull: inget här kostar eller betalar ut riktiga pengar, och föremålen är inte riktiga.

Är Team Roles Capsule värd att öppna?

Kostnad att öppna
$0.78
Ingen nyckel behövs
Snittvärde per drop
$0.98
Snittavkastning
126%

Snittet täcker varje möjlig drop, beräknat med oddsen och marknadspriser från Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 oktober 2026). De flesta enskilda öppningar ger mycket mindre än de kostar; några sällsynta drops drar upp snittet.

Mest värdefulla drops

  • The Pro (Foil)$3.67
  • The Awper$0.59
  • The Bot$0.58
  • The Ninja$0.56
  • The Fragger$0.54

Team Roles Capsule: odds

Valve har inte publicerat odds för de här. Siffrorna följer den vanliga uppskattningen att varje raritet är ungefär 5 gånger sällsyntare än den under, och simulatorn använder samma siffror.

SällsynthetChansFöremål
Exotic16.67%1
High Grade83.33%10

Vad som finns i Team Roles Capsule

Exotic · 1 · 16.67% styck

  • The Pro (Foil)

    The Pro (Foil)

    $3.67

High Grade · 10 · 8.33% styck

  • Support

    Support

    $0.31

  • The 'Nader

    The 'Nader

    $0.22

  • The Awper

    The Awper

    $0.59

  • The Baiter

    The Baiter

    $0.44

  • The Bomber

    The Bomber

    $0.33

  • The Bot

    The Bot

    $0.58

  • The Fragger

    The Fragger

    $0.54

  • The Leader

    The Leader

    $0.37

  • The Lurker

    The Lurker

    $0.44

  • The Ninja

    The Ninja

    $0.56

Vanliga frågor om Team Roles Capsule

Vilka odds har Team Roles Capsule?+

Valve har inte publicerat dem. Den vanliga uppskattningen, som den här simulatorn använder: Exotic 16.67%, High Grade 83.33%.

Hur många klistermärken finns i Team Roles Capsule?+

11 klistermärken: 1 Exotic, 10 High Grade.

Vad kostar det att öppna Team Roles Capsule?+

Ungefär $0.78, till marknadspriser den 11 oktober 2026. Den öppnas utan nyckel.

Är Team Roles Capsule värd att öppna?+

I snitt ger en öppning föremål värda $0.98, alltså 126% av de $0.78 den kostar. De flesta öppningar ger mycket mindre, och några sällsynta drops drar upp snittet. Testa gratis i simulatorn ovan först.

Innehåll från spelfilerna (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 oktober 2026. Odds: Valves publicerade lådodds, uppskattningar för kapslar och souvenirpaket. Bara låtsaspengar. Inte kopplat till Valve. Föremål som ingen säljer just nu har ett uppskattat pris utifrån liknande föremål.