Etusivu /Case-simulaattori /Tarrakapselit /Team Roles Capsule

Julkaistu joulukuu 2015

Tarrakapseli

Team Roles Capsule simulaattori

Avaa Team Roles Capsule ilmaiseksi. Jokainen tarra kapselin sisällä, todennäköisyydet harvinaisuuksittain ja tämän päivän markkinahinnat.

tarraa
11 tarraa
Avauksen hinta
Avauksen hinta $0.78
Keskimääräinen tuotto
Keskimääräinen tuotto 126%
Team Roles Capsule

Team Roles Capsule -simulaattori

Ilmainen leikkiraha. Arvioidut todennäköisyydet: Valve ei ole julkaissut niitä tälle.

$0.00
Avattu
0
Käytetty
$0.00
Dropit yhteensä
$0.00
Voitto
$0.00
High Grade0Exotic0

Vain huvin vuoksi: täällä ei käytetä eikä voiteta oikeaa rahaa, eivätkä esineet ole oikeita.

Kannattaako Team Roles Capsule avata?

Avauksen hinta
$0.78
Avainta ei tarvita
Dropin keskiarvo
$0.98
Keskimääräinen tuotto
126%

Keskiarvo kattaa kaikki mahdolliset dropit, laskettuna todennäköisyyksillä ja Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com-markkinahinnoilla (11. lokakuuta 2026). Useimmat yksittäiset avaukset tuottavat paljon vähemmän kuin maksavat; muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa.

Arvokkaimmat dropit

  • The Pro (Foil)$3.67
  • The Awper$0.59
  • The Bot$0.58
  • The Ninja$0.56
  • The Fragger$0.54

Team Roles Capsule: todennäköisyydet

Valve ei ole julkaissut näille todennäköisyyksiä. Luvut noudattavat yleistä arviota, että jokainen harvinaisuus on noin 5 kertaa harvinaisempi kuin edellinen, ja simulaattori käyttää samoja lukuja.

HarvinaisuusTodennäköisyysEsineitä
Exotic16.67%1
High Grade83.33%10

Mitä casessa Team Roles Capsule on

Exotic · 1 · 16.67% kukin

  • The Pro (Foil)

    The Pro (Foil)

    $3.67

High Grade · 10 · 8.33% kukin

  • Support

    Support

    $0.31

  • The 'Nader

    The 'Nader

    $0.22

  • The Awper

    The Awper

    $0.59

  • The Baiter

    The Baiter

    $0.44

  • The Bomber

    The Bomber

    $0.33

  • The Bot

    The Bot

    $0.58

  • The Fragger

    The Fragger

    $0.54

  • The Leader

    The Leader

    $0.37

  • The Lurker

    The Lurker

    $0.44

  • The Ninja

    The Ninja

    $0.56

Team Roles Capsule: usein kysyttyä

Mitkä ovat todennäköisyydet: Team Roles Capsule?+

Valve ei ole julkaissut niitä. Yleinen arvio, jota tämä simulaattori käyttää: Exotic 16.67%, High Grade 83.33%.

Montako tarraa Team Roles Capsule sisältää?+

11 tarraa: 1 Exotic, 10 High Grade.

Paljonko Team Roles Capsule maksaa avata?+

Noin $0.78, markkinahinnoilla 11. lokakuuta 2026. Se aukeaa ilman avainta.

Kannattaako Team Roles Capsule avata?+

Keskimäärin yksi avaus antaa esineitä $0.98 arvosta, eli 126% sen $0.78 hinnasta. Useimmat avaukset antavat paljon vähemmän, ja muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa. Kokeile ensin ilmaiseksi yllä olevassa simulaattorissa.

Sisältö pelitiedostoista (CSGO-API, MIT-lisenssi). Hinnat: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. lokakuuta 2026. Todennäköisyydet: Valven julkaisemat case-todennäköisyydet, kapseleille ja souvenir-paketeille arviot. Vain leikkirahaa. Ei yhteydessä Valveen. Tuotteille, joita kukaan ei juuri nyt myy, hinta on arvioitu samankaltaisten tuotteiden perusteella.