Julkaistu joulukuu 2015
Tarrakapseli
Team Roles Capsule simulaattori
Avaa Team Roles Capsule ilmaiseksi. Jokainen tarra kapselin sisällä, todennäköisyydet harvinaisuuksittain ja tämän päivän markkinahinnat.
- tarraa
- 11 tarraa
- Avauksen hinta
- Avauksen hinta $0.78
- Keskimääräinen tuotto
- Keskimääräinen tuotto 126%
Team Roles Capsule -simulaattori
Ilmainen leikkiraha. Arvioidut todennäköisyydet: Valve ei ole julkaissut niitä tälle.
- Avattu
- 0
- Käytetty
- $0.00
- Dropit yhteensä
- $0.00
- Voitto
- $0.00
Vain huvin vuoksi: täällä ei käytetä eikä voiteta oikeaa rahaa, eivätkä esineet ole oikeita.
Kannattaako Team Roles Capsule avata?
- Avauksen hinta
- $0.78
- Avainta ei tarvita
- Dropin keskiarvo
- $0.98
- Keskimääräinen tuotto
- 126%
Keskiarvo kattaa kaikki mahdolliset dropit, laskettuna todennäköisyyksillä ja Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com-markkinahinnoilla (11. lokakuuta 2026). Useimmat yksittäiset avaukset tuottavat paljon vähemmän kuin maksavat; muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa.
Arvokkaimmat dropit
The Pro (Foil)$3.67
The Awper$0.59
The Bot$0.58
The Ninja$0.56
The Fragger$0.54
Team Roles Capsule: todennäköisyydet
Valve ei ole julkaissut näille todennäköisyyksiä. Luvut noudattavat yleistä arviota, että jokainen harvinaisuus on noin 5 kertaa harvinaisempi kuin edellinen, ja simulaattori käyttää samoja lukuja.
| Harvinaisuus | Todennäköisyys | Esineitä | Per esine |
|---|---|---|---|
| Exotic | 16.67% | 1 | 16.67% |
| High Grade | 83.33% | 10 | 8.33% |
Mitä casessa Team Roles Capsule on
Exotic · 1 · 16.67% kukin
The Pro (Foil)
$3.67
High Grade · 10 · 8.33% kukin
Support
$0.31
The 'Nader
$0.22
The Awper
$0.59
The Baiter
$0.44
The Bomber
$0.33
The Bot
$0.58
The Fragger
$0.54
The Leader
$0.37
The Lurker
$0.44
The Ninja
$0.56
Team Roles Capsule: usein kysyttyä
Mitkä ovat todennäköisyydet: Team Roles Capsule?+
Valve ei ole julkaissut niitä. Yleinen arvio, jota tämä simulaattori käyttää: Exotic 16.67%, High Grade 83.33%.
Montako tarraa Team Roles Capsule sisältää?+
11 tarraa: 1 Exotic, 10 High Grade.
Paljonko Team Roles Capsule maksaa avata?+
Noin $0.78, markkinahinnoilla 11. lokakuuta 2026. Se aukeaa ilman avainta.
Kannattaako Team Roles Capsule avata?+
Keskimäärin yksi avaus antaa esineitä $0.98 arvosta, eli 126% sen $0.78 hinnasta. Useimmat avaukset antavat paljon vähemmän, ja muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa. Kokeile ensin ilmaiseksi yllä olevassa simulaattorissa.
Sisältö pelitiedostoista (CSGO-API, MIT-lisenssi). Hinnat: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. lokakuuta 2026. Todennäköisyydet: Valven julkaisemat case-todennäköisyydet, kapseleille ja souvenir-paketeille arviot. Vain leikkirahaa. Ei yhteydessä Valveen. Tuotteille, joita kukaan ei juuri nyt myy, hinta on arvioitu samankaltaisten tuotteiden perusteella.


