Udgivet december 2015
Stickerkapsel
Team Roles Capsule simulator
Åbn Team Roles Capsule gratis. Hver sticker i kapslen, odds pr. sjældenhed og dagens markedspriser.
- stickers
- 11 stickers
- Pris for at åbne
- Pris for at åbne $0.78
- Gennemsnitligt afkast
- Gennemsnitligt afkast 126%
Team Roles Capsule-simulator
Gratis legepenge. Anslåede odds: Valve har ikke offentliggjort dem for denne.
- Åbnet
- 0
- Brugt
- $0.00
- Drops værd
- $0.00
- Gevinst
- $0.00
Kun for sjov: intet her koster eller udbetaler rigtige penge, og genstandene er ikke rigtige.
Er Team Roles Capsule værd at åbne?
- Pris for at åbne
- $0.78
- Ingen nøgle nødvendig
- Gennemsnitlig dropværdi
- $0.98
- Gennemsnitligt afkast
- 126%
Gennemsnittet dækker alle mulige drops, beregnet med odds og markedspriser fra Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11. oktober 2026). De fleste enkelte åbninger giver langt mindre, end de koster; nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op.
Mest værdifulde drops
The Pro (Foil)$3.67
The Awper$0.59
The Bot$0.58
The Ninja$0.56
The Fragger$0.54
Team Roles Capsule: odds
Valve har ikke offentliggjort odds for disse. Tallene følger det almindelige skøn, at hver sjældenhed er omkring 5 gange sjældnere end den under, og simulatoren bruger de samme tal.
| Sjældenhed | Chance | Genstande | Pr. genstand |
|---|---|---|---|
| Exotic | 16.67% | 1 | 16.67% |
| High Grade | 83.33% | 10 | 8.33% |
Det er der i Team Roles Capsule
Exotic · 1 · 16.67% stk.
The Pro (Foil)
$3.67
High Grade · 10 · 8.33% stk.
Support
$0.31
The 'Nader
$0.22
The Awper
$0.59
The Baiter
$0.44
The Bomber
$0.33
The Bot
$0.58
The Fragger
$0.54
The Leader
$0.37
The Lurker
$0.44
The Ninja
$0.56
Ofte stillede spørgsmål om Team Roles Capsule
Hvad er oddsene i Team Roles Capsule?+
Valve har ikke offentliggjort dem. Det almindelige skøn, som denne simulator bruger: Exotic 16.67%, High Grade 83.33%.
Hvor mange stickers er der i Team Roles Capsule?+
11 stickers: 1 Exotic, 10 High Grade.
Hvad koster det at åbne Team Roles Capsule?+
Omkring $0.78, til markedspriser den 11. oktober 2026. Den åbnes uden nøgle.
Er Team Roles Capsule værd at åbne?+
I gennemsnit giver en åbning genstande til $0.98, altså 126% af de $0.78, den koster. De fleste åbninger giver langt mindre, og nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op. Prøv den gratis i simulatoren ovenfor først.
Indhold fra spilfilerne (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. oktober 2026. Odds: Valves offentliggjorte kasseodds, skøn for kapsler og souvenirpakker. Kun legepenge. Ikke tilknyttet Valve. Genstande, som ingen sælger lige nu, har en anslået pris ud fra lignende genstande.


