Forside /Case-simulator /Stickerkapsler /Team Roles Capsule

Udgivet december 2015

Stickerkapsel

Team Roles Capsule simulator

Åbn Team Roles Capsule gratis. Hver sticker i kapslen, odds pr. sjældenhed og dagens markedspriser.

stickers
11 stickers
Pris for at åbne
Pris for at åbne $0.78
Gennemsnitligt afkast
Gennemsnitligt afkast 126%
Team Roles Capsule

Team Roles Capsule-simulator

Gratis legepenge. Anslåede odds: Valve har ikke offentliggjort dem for denne.

$0.00
Åbnet
0
Brugt
$0.00
Drops værd
$0.00
Gevinst
$0.00
High Grade0Exotic0
Inventar

Kun for sjov: intet her koster eller udbetaler rigtige penge, og genstandene er ikke rigtige.

Er Team Roles Capsule værd at åbne?

Pris for at åbne
$0.78
Ingen nøgle nødvendig
Gennemsnitlig dropværdi
$0.98
Gennemsnitligt afkast
126%

Gennemsnittet dækker alle mulige drops, beregnet med odds og markedspriser fra Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11. oktober 2026). De fleste enkelte åbninger giver langt mindre, end de koster; nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op.

Mest værdifulde drops

  • The Pro (Foil)$3.67
  • The Awper$0.59
  • The Bot$0.58
  • The Ninja$0.56
  • The Fragger$0.54

Team Roles Capsule: odds

Valve har ikke offentliggjort odds for disse. Tallene følger det almindelige skøn, at hver sjældenhed er omkring 5 gange sjældnere end den under, og simulatoren bruger de samme tal.

SjældenhedChanceGenstande
Exotic16.67%1
High Grade83.33%10

Det er der i Team Roles Capsule

Exotic · 1 · 16.67% stk.

  • The Pro (Foil)

    The Pro (Foil)

    $3.67

High Grade · 10 · 8.33% stk.

  • Support

    Support

    $0.31

  • The 'Nader

    The 'Nader

    $0.22

  • The Awper

    The Awper

    $0.59

  • The Baiter

    The Baiter

    $0.44

  • The Bomber

    The Bomber

    $0.33

  • The Bot

    The Bot

    $0.58

  • The Fragger

    The Fragger

    $0.54

  • The Leader

    The Leader

    $0.37

  • The Lurker

    The Lurker

    $0.44

  • The Ninja

    The Ninja

    $0.56

Ofte stillede spørgsmål om Team Roles Capsule

Hvad er oddsene i Team Roles Capsule?+

Valve har ikke offentliggjort dem. Det almindelige skøn, som denne simulator bruger: Exotic 16.67%, High Grade 83.33%.

Hvor mange stickers er der i Team Roles Capsule?+

11 stickers: 1 Exotic, 10 High Grade.

Hvad koster det at åbne Team Roles Capsule?+

Omkring $0.78, til markedspriser den 11. oktober 2026. Den åbnes uden nøgle.

Er Team Roles Capsule værd at åbne?+

I gennemsnit giver en åbning genstande til $0.98, altså 126% af de $0.78, den koster. De fleste åbninger giver langt mindre, og nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op. Prøv den gratis i simulatoren ovenfor først.

Indhold fra spilfilerne (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. oktober 2026. Odds: Valves offentliggjorte kasseodds, skøn for kapsler og souvenirpakker. Kun legepenge. Ikke tilknyttet Valve. Genstande, som ingen sælger lige nu, har en anslået pris ud fra lignende genstande.