Udgivet maj 2025
Stickerkapsel
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule simulator
Åbn Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule gratis. Hver sticker i kapslen, odds pr. sjældenhed og dagens markedspriser.
- stickers
- 18 stickers
- Pris for at åbne
- Pris for at åbne $0.83
- Gennemsnitligt afkast
- Gennemsnitligt afkast 105%
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule-simulator
Gratis legepenge. Anslåede odds: Valve har ikke offentliggjort dem for denne.
- Åbnet
- 0
- Brugt
- $0.00
- Drops værd
- $0.00
- Gevinst
- $0.00
Kun for sjov: intet her koster eller udbetaler rigtige penge, og genstandene er ikke rigtige.
Er Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule værd at åbne?
- Pris for at åbne
- $0.83
- Ingen nøgle nødvendig
- Gennemsnitlig dropværdi
- $0.87
- Gennemsnitligt afkast
- 105%
Gennemsnittet dækker alle mulige drops, beregnet med odds og markedspriser fra Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11. oktober 2026). De fleste enkelte åbninger giver langt mindre, end de koster; nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op.
Mest værdifulde drops
Space Wolves$2.76
Ultramarines$2.62
Blood Ravens$1.65
Salamanders$1.12
Raptors$1.07
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: odds
Valve har ikke offentliggjort odds for disse. Tallene følger det almindelige skøn, at hver sjældenhed er omkring 5 gange sjældnere end den under, og simulatoren bruger de samme tal.
| Sjældenhed | Chance | Genstande | Pr. genstand |
|---|---|---|---|
| High Grade | 100% | 18 | 5.56% |
Det er der i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule
High Grade · 18 · 5.56% stk.
Adeptus Astartes
$0.81
Astartes Skull
$0.95
Blood Angels
$0.31
Blood Ravens
$1.65
Crimson Fists
$0.30
Dark Angels
$0.45
Flesh Tearers
$0.33
Imperial Fists
$0.13
Iron Halo
$1.02
Iron Hands
$0.34
Raptors
$1.07
Raven Guard
$0.37
Salamanders
$1.12
Scythes of the Emperor
$0.35
Silver Skulls
$0.57
Space Wolves
$2.76
Ultramarines
$2.62
White Scars
$0.50
Ofte stillede spørgsmål om Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule
Hvad er oddsene i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Valve har ikke offentliggjort dem. Det almindelige skøn, som denne simulator bruger: High Grade 100%.
Hvor mange stickers er der i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
18 stickers: 18 High Grade.
Hvad koster det at åbne Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Omkring $0.83, til markedspriser den 11. oktober 2026. Den åbnes uden nøgle.
Er Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule værd at åbne?+
I gennemsnit giver en åbning genstande til $0.87, altså 105% af de $0.83, den koster. De fleste åbninger giver langt mindre, og nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op. Prøv den gratis i simulatoren ovenfor først.
Indhold fra spilfilerne (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. oktober 2026. Odds: Valves offentliggjorte kasseodds, skøn for kapsler og souvenirpakker. Kun legepenge. Ikke tilknyttet Valve. Genstande, som ingen sælger lige nu, har en anslået pris ud fra lignende genstande.


