Forside /Case-simulator /Stickerkapsler /Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Udgivet maj 2025

Stickerkapsel

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule simulator

Åbn Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule gratis. Hver sticker i kapslen, odds pr. sjældenhed og dagens markedspriser.

stickers
18 stickers
Pris for at åbne
Pris for at åbne $0.83
Gennemsnitligt afkast
Gennemsnitligt afkast 105%
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule-simulator

Gratis legepenge. Anslåede odds: Valve har ikke offentliggjort dem for denne.

$0.00
Åbnet
0
Brugt
$0.00
Drops værd
$0.00
Gevinst
$0.00
High Grade0
Inventar

Kun for sjov: intet her koster eller udbetaler rigtige penge, og genstandene er ikke rigtige.

Er Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule værd at åbne?

Pris for at åbne
$0.83
Ingen nøgle nødvendig
Gennemsnitlig dropværdi
$0.87
Gennemsnitligt afkast
105%

Gennemsnittet dækker alle mulige drops, beregnet med odds og markedspriser fra Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11. oktober 2026). De fleste enkelte åbninger giver langt mindre, end de koster; nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op.

Mest værdifulde drops

  • Space Wolves$2.76
  • Ultramarines$2.62
  • Blood Ravens$1.65
  • Salamanders$1.12
  • Raptors$1.07

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: odds

Valve har ikke offentliggjort odds for disse. Tallene følger det almindelige skøn, at hver sjældenhed er omkring 5 gange sjældnere end den under, og simulatoren bruger de samme tal.

SjældenhedChanceGenstande
High Grade100%18

Det er der i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

High Grade · 18 · 5.56% stk.

  • Adeptus Astartes

    Adeptus Astartes

    $0.81

  • Astartes Skull

    Astartes Skull

    $0.95

  • Blood Angels

    Blood Angels

    $0.31

  • Blood Ravens

    Blood Ravens

    $1.65

  • Crimson Fists

    Crimson Fists

    $0.30

  • Dark Angels

    Dark Angels

    $0.45

  • Flesh Tearers

    Flesh Tearers

    $0.33

  • Imperial Fists

    Imperial Fists

    $0.13

  • Iron Halo

    Iron Halo

    $1.02

  • Iron Hands

    Iron Hands

    $0.34

  • Raptors

    Raptors

    $1.07

  • Raven Guard

    Raven Guard

    $0.37

  • Salamanders

    Salamanders

    $1.12

  • Scythes of the Emperor

    Scythes of the Emperor

    $0.35

  • Silver Skulls

    Silver Skulls

    $0.57

  • Space Wolves

    Space Wolves

    $2.76

  • Ultramarines

    Ultramarines

    $2.62

  • White Scars

    White Scars

    $0.50

Ofte stillede spørgsmål om Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Hvad er oddsene i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Valve har ikke offentliggjort dem. Det almindelige skøn, som denne simulator bruger: High Grade 100%.

Hvor mange stickers er der i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

18 stickers: 18 High Grade.

Hvad koster det at åbne Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Omkring $0.83, til markedspriser den 11. oktober 2026. Den åbnes uden nøgle.

Er Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule værd at åbne?+

I gennemsnit giver en åbning genstande til $0.87, altså 105% af de $0.83, den koster. De fleste åbninger giver langt mindre, og nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op. Prøv den gratis i simulatoren ovenfor først.

Indhold fra spilfilerne (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. oktober 2026. Odds: Valves offentliggjorte kasseodds, skøn for kapsler og souvenirpakker. Kun legepenge. Ikke tilknyttet Valve. Genstande, som ingen sælger lige nu, har en anslået pris ud fra lignende genstande.