Släppt maj 2025
Klistermärkeskapsel
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule simulator
Öppna Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule gratis. Varje klistermärke i kapseln, oddsen per raritet och dagens marknadspriser.
- klistermärken
- 18 klistermärken
- Kostnad att öppna
- Kostnad att öppna $0.83
- Snittavkastning
- Snittavkastning 105%
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule-simulator
Gratis låtsaspengar. Uppskattade odds: Valve har inte publicerat dem för den här.
- Öppnade
- 0
- Spenderat
- $0.00
- Drops värda
- $0.00
- Vinst
- $0.00
Bara för skojs skull: inget här kostar eller betalar ut riktiga pengar, och föremålen är inte riktiga.
Är Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule värd att öppna?
- Kostnad att öppna
- $0.83
- Ingen nyckel behövs
- Snittvärde per drop
- $0.87
- Snittavkastning
- 105%
Snittet täcker varje möjlig drop, beräknat med oddsen och marknadspriser från Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 oktober 2026). De flesta enskilda öppningar ger mycket mindre än de kostar; några sällsynta drops drar upp snittet.
Mest värdefulla drops
Space Wolves$2.76
Ultramarines$2.62
Blood Ravens$1.65
Salamanders$1.12
Raptors$1.07
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: odds
Valve har inte publicerat odds för de här. Siffrorna följer den vanliga uppskattningen att varje raritet är ungefär 5 gånger sällsyntare än den under, och simulatorn använder samma siffror.
| Sällsynthet | Chans | Föremål | Per föremål |
|---|---|---|---|
| High Grade | 100% | 18 | 5.56% |
Vad som finns i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule
High Grade · 18 · 5.56% styck
Adeptus Astartes
$0.81
Astartes Skull
$0.95
Blood Angels
$0.31
Blood Ravens
$1.65
Crimson Fists
$0.30
Dark Angels
$0.45
Flesh Tearers
$0.33
Imperial Fists
$0.13
Iron Halo
$1.02
Iron Hands
$0.34
Raptors
$1.07
Raven Guard
$0.37
Salamanders
$1.12
Scythes of the Emperor
$0.35
Silver Skulls
$0.57
Space Wolves
$2.76
Ultramarines
$2.62
White Scars
$0.50
Vanliga frågor om Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule
Vilka odds har Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Valve har inte publicerat dem. Den vanliga uppskattningen, som den här simulatorn använder: High Grade 100%.
Hur många klistermärken finns i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
18 klistermärken: 18 High Grade.
Vad kostar det att öppna Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Ungefär $0.83, till marknadspriser den 11 oktober 2026. Den öppnas utan nyckel.
Är Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule värd att öppna?+
I snitt ger en öppning föremål värda $0.87, alltså 105% av de $0.83 den kostar. De flesta öppningar ger mycket mindre, och några sällsynta drops drar upp snittet. Testa gratis i simulatorn ovan först.
Innehåll från spelfilerna (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 oktober 2026. Odds: Valves publicerade lådodds, uppskattningar för kapslar och souvenirpaket. Bara låtsaspengar. Inte kopplat till Valve. Föremål som ingen säljer just nu har ett uppskattat pris utifrån liknande föremål.


