Hem /Case-simulator /Klistermärkeskapslar /Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Släppt maj 2025

Klistermärkeskapsel

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule simulator

Öppna Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule gratis. Varje klistermärke i kapseln, oddsen per raritet och dagens marknadspriser.

klistermärken
18 klistermärken
Kostnad att öppna
Kostnad att öppna $0.83
Snittavkastning
Snittavkastning 105%
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule-simulator

Gratis låtsaspengar. Uppskattade odds: Valve har inte publicerat dem för den här.

$0.00
Öppnade
0
Spenderat
$0.00
Drops värda
$0.00
Vinst
$0.00
High Grade0
Inventarie

Bara för skojs skull: inget här kostar eller betalar ut riktiga pengar, och föremålen är inte riktiga.

Är Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule värd att öppna?

Kostnad att öppna
$0.83
Ingen nyckel behövs
Snittvärde per drop
$0.87
Snittavkastning
105%

Snittet täcker varje möjlig drop, beräknat med oddsen och marknadspriser från Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 oktober 2026). De flesta enskilda öppningar ger mycket mindre än de kostar; några sällsynta drops drar upp snittet.

Mest värdefulla drops

  • Space Wolves$2.76
  • Ultramarines$2.62
  • Blood Ravens$1.65
  • Salamanders$1.12
  • Raptors$1.07

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: odds

Valve har inte publicerat odds för de här. Siffrorna följer den vanliga uppskattningen att varje raritet är ungefär 5 gånger sällsyntare än den under, och simulatorn använder samma siffror.

SällsynthetChansFöremål
High Grade100%18

Vad som finns i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

High Grade · 18 · 5.56% styck

  • Adeptus Astartes

    Adeptus Astartes

    $0.81

  • Astartes Skull

    Astartes Skull

    $0.95

  • Blood Angels

    Blood Angels

    $0.31

  • Blood Ravens

    Blood Ravens

    $1.65

  • Crimson Fists

    Crimson Fists

    $0.30

  • Dark Angels

    Dark Angels

    $0.45

  • Flesh Tearers

    Flesh Tearers

    $0.33

  • Imperial Fists

    Imperial Fists

    $0.13

  • Iron Halo

    Iron Halo

    $1.02

  • Iron Hands

    Iron Hands

    $0.34

  • Raptors

    Raptors

    $1.07

  • Raven Guard

    Raven Guard

    $0.37

  • Salamanders

    Salamanders

    $1.12

  • Scythes of the Emperor

    Scythes of the Emperor

    $0.35

  • Silver Skulls

    Silver Skulls

    $0.57

  • Space Wolves

    Space Wolves

    $2.76

  • Ultramarines

    Ultramarines

    $2.62

  • White Scars

    White Scars

    $0.50

Vanliga frågor om Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Vilka odds har Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Valve har inte publicerat dem. Den vanliga uppskattningen, som den här simulatorn använder: High Grade 100%.

Hur många klistermärken finns i Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

18 klistermärken: 18 High Grade.

Vad kostar det att öppna Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Ungefär $0.83, till marknadspriser den 11 oktober 2026. Den öppnas utan nyckel.

Är Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule värd att öppna?+

I snitt ger en öppning föremål värda $0.87, alltså 105% av de $0.83 den kostar. De flesta öppningar ger mycket mindre, och några sällsynta drops drar upp snittet. Testa gratis i simulatorn ovan först.

Innehåll från spelfilerna (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 oktober 2026. Odds: Valves publicerade lådodds, uppskattningar för kapslar och souvenirpaket. Bara låtsaspengar. Inte kopplat till Valve. Föremål som ingen säljer just nu har ett uppskattat pris utifrån liknande föremål.