Strona główna /Symulator skrzynek /Kapsuły z naklejkami /Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Premiera: maj 2025

Kapsuła z naklejkami

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule symulator

Otwórz Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule za darmo. Każda naklejka w środku, szanse według rzadkości i dzisiejsze ceny rynkowe.

naklejek
18 naklejek
Koszt otwarcia
Koszt otwarcia $0.83
Średni zwrot
Średni zwrot 105%
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Symulator: Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Darmowe wirtualne pieniądze. Szacowane szanse: Valve ich tu nie opublikowało.

$0.00
Otwarte
0
Wydano
$0.00
Wartość dropów
$0.00
Zysk
$0.00
High Grade0
Ekwipunek

Tylko dla zabawy: nic tu nie kosztuje ani nie wypłaca prawdziwych pieniędzy, a przedmioty nie są prawdziwe.

Czy warto otwierać Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?

Koszt otwarcia
$0.83
Klucz niepotrzebny
Średnia wartość dropu
$0.87
Średni zwrot
105%

Średnia obejmuje każdy możliwy drop, liczona z szans i cen rynkowych z Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 października 2026). Większość pojedynczych otwarć daje znacznie mniej, niż kosztuje; kilka rzadkich dropów podnosi średnią.

Najcenniejsze dropy

  • Space Wolves$2.76
  • Ultramarines$2.62
  • Blood Ravens$1.65
  • Salamanders$1.12
  • Raptors$1.07

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: szanse

Valve nie opublikowało tu szans. Liczby opierają się na popularnym szacunku, że każda rzadkość jest około 5 razy rzadsza od poprzedniej, i symulator używa tych samych liczb.

RzadkośćSzansaPrzedmioty
High Grade100%18

Co jest w Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

High Grade · 18 · 5.56% każdy

  • Adeptus Astartes

    Adeptus Astartes

    $0.81

  • Astartes Skull

    Astartes Skull

    $0.95

  • Blood Angels

    Blood Angels

    $0.31

  • Blood Ravens

    Blood Ravens

    $1.65

  • Crimson Fists

    Crimson Fists

    $0.30

  • Dark Angels

    Dark Angels

    $0.45

  • Flesh Tearers

    Flesh Tearers

    $0.33

  • Imperial Fists

    Imperial Fists

    $0.13

  • Iron Halo

    Iron Halo

    $1.02

  • Iron Hands

    Iron Hands

    $0.34

  • Raptors

    Raptors

    $1.07

  • Raven Guard

    Raven Guard

    $0.37

  • Salamanders

    Salamanders

    $1.12

  • Scythes of the Emperor

    Scythes of the Emperor

    $0.35

  • Silver Skulls

    Silver Skulls

    $0.57

  • Space Wolves

    Space Wolves

    $2.76

  • Ultramarines

    Ultramarines

    $2.62

  • White Scars

    White Scars

    $0.50

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: FAQ

Jakie są szanse w Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Valve ich nie opublikowało. Popularny szacunek, którego używa ten symulator: High Grade 100%.

Ile naklejek jest w Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

18 naklejek: 18 High Grade.

Ile kosztuje otwarcie Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Około $0.83, według cen rynkowych z 11 października 2026. Nie potrzeba klucza.

Czy warto otwierać Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Średnio jedno otwarcie daje przedmioty warte $0.87, czyli 105% z $0.83, które kosztuje. Większość otwarć daje dużo mniej, a kilka rzadkich dropów podnosi średnią. Najpierw wypróbuj za darmo w symulatorze powyżej.

Zawartość z plików gry (CSGO-API, licencja MIT). Ceny: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 października 2026. Szanse: opublikowane przez Valve dla skrzynek, szacunki dla kapsuł i pakietów pamiątkowych. Tylko wirtualne pieniądze. Brak powiązań z Valve. Ceny przedmiotów, których nikt teraz nie sprzedaje, są szacowane na podstawie podobnych przedmiotów.