Premiera: maj 2025
Kapsuła z naklejkami
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule symulator
Otwórz Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule za darmo. Każda naklejka w środku, szanse według rzadkości i dzisiejsze ceny rynkowe.
- naklejek
- 18 naklejek
- Koszt otwarcia
- Koszt otwarcia $0.83
- Średni zwrot
- Średni zwrot 105%
Symulator: Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule
Darmowe wirtualne pieniądze. Szacowane szanse: Valve ich tu nie opublikowało.
- Otwarte
- 0
- Wydano
- $0.00
- Wartość dropów
- $0.00
- Zysk
- $0.00
Tylko dla zabawy: nic tu nie kosztuje ani nie wypłaca prawdziwych pieniędzy, a przedmioty nie są prawdziwe.
Czy warto otwierać Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?
- Koszt otwarcia
- $0.83
- Klucz niepotrzebny
- Średnia wartość dropu
- $0.87
- Średni zwrot
- 105%
Średnia obejmuje każdy możliwy drop, liczona z szans i cen rynkowych z Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 października 2026). Większość pojedynczych otwarć daje znacznie mniej, niż kosztuje; kilka rzadkich dropów podnosi średnią.
Najcenniejsze dropy
Space Wolves$2.76
Ultramarines$2.62
Blood Ravens$1.65
Salamanders$1.12
Raptors$1.07
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: szanse
Valve nie opublikowało tu szans. Liczby opierają się na popularnym szacunku, że każda rzadkość jest około 5 razy rzadsza od poprzedniej, i symulator używa tych samych liczb.
| Rzadkość | Szansa | Przedmioty | Na przedmiot |
|---|---|---|---|
| High Grade | 100% | 18 | 5.56% |
Co jest w Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule
High Grade · 18 · 5.56% każdy
Adeptus Astartes
$0.81
Astartes Skull
$0.95
Blood Angels
$0.31
Blood Ravens
$1.65
Crimson Fists
$0.30
Dark Angels
$0.45
Flesh Tearers
$0.33
Imperial Fists
$0.13
Iron Halo
$1.02
Iron Hands
$0.34
Raptors
$1.07
Raven Guard
$0.37
Salamanders
$1.12
Scythes of the Emperor
$0.35
Silver Skulls
$0.57
Space Wolves
$2.76
Ultramarines
$2.62
White Scars
$0.50
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: FAQ
Jakie są szanse w Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Valve ich nie opublikowało. Popularny szacunek, którego używa ten symulator: High Grade 100%.
Ile naklejek jest w Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
18 naklejek: 18 High Grade.
Ile kosztuje otwarcie Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Około $0.83, według cen rynkowych z 11 października 2026. Nie potrzeba klucza.
Czy warto otwierać Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Średnio jedno otwarcie daje przedmioty warte $0.87, czyli 105% z $0.83, które kosztuje. Większość otwarć daje dużo mniej, a kilka rzadkich dropów podnosi średnią. Najpierw wypróbuj za darmo w symulatorze powyżej.
Zawartość z plików gry (CSGO-API, licencja MIT). Ceny: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 października 2026. Szanse: opublikowane przez Valve dla skrzynek, szacunki dla kapsuł i pakietów pamiątkowych. Tylko wirtualne pieniądze. Brak powiązań z Valve. Ceny przedmiotów, których nikt teraz nie sprzedaje, są szacowane na podstawie podobnych przedmiotów.


