Etusivu /Case-simulaattori /Tarrakapselit /Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Julkaistu toukokuu 2025

Tarrakapseli

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule simulaattori

Avaa Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule ilmaiseksi. Jokainen tarra kapselin sisällä, todennäköisyydet harvinaisuuksittain ja tämän päivän markkinahinnat.

tarraa
18 tarraa
Avauksen hinta
Avauksen hinta $0.83
Keskimääräinen tuotto
Keskimääräinen tuotto 105%
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule -simulaattori

Ilmainen leikkiraha. Arvioidut todennäköisyydet: Valve ei ole julkaissut niitä tälle.

$0.00
Avattu
0
Käytetty
$0.00
Dropit yhteensä
$0.00
Voitto
$0.00
High Grade0

Vain huvin vuoksi: täällä ei käytetä eikä voiteta oikeaa rahaa, eivätkä esineet ole oikeita.

Kannattaako Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule avata?

Avauksen hinta
$0.83
Avainta ei tarvita
Dropin keskiarvo
$0.87
Keskimääräinen tuotto
105%

Keskiarvo kattaa kaikki mahdolliset dropit, laskettuna todennäköisyyksillä ja Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com-markkinahinnoilla (11. lokakuuta 2026). Useimmat yksittäiset avaukset tuottavat paljon vähemmän kuin maksavat; muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa.

Arvokkaimmat dropit

  • Space Wolves$2.76
  • Ultramarines$2.62
  • Blood Ravens$1.65
  • Salamanders$1.12
  • Raptors$1.07

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: todennäköisyydet

Valve ei ole julkaissut näille todennäköisyyksiä. Luvut noudattavat yleistä arviota, että jokainen harvinaisuus on noin 5 kertaa harvinaisempi kuin edellinen, ja simulaattori käyttää samoja lukuja.

HarvinaisuusTodennäköisyysEsineitä
High Grade100%18

Mitä casessa Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule on

High Grade · 18 · 5.56% kukin

  • Adeptus Astartes

    Adeptus Astartes

    $0.81

  • Astartes Skull

    Astartes Skull

    $0.95

  • Blood Angels

    Blood Angels

    $0.31

  • Blood Ravens

    Blood Ravens

    $1.65

  • Crimson Fists

    Crimson Fists

    $0.30

  • Dark Angels

    Dark Angels

    $0.45

  • Flesh Tearers

    Flesh Tearers

    $0.33

  • Imperial Fists

    Imperial Fists

    $0.13

  • Iron Halo

    Iron Halo

    $1.02

  • Iron Hands

    Iron Hands

    $0.34

  • Raptors

    Raptors

    $1.07

  • Raven Guard

    Raven Guard

    $0.37

  • Salamanders

    Salamanders

    $1.12

  • Scythes of the Emperor

    Scythes of the Emperor

    $0.35

  • Silver Skulls

    Silver Skulls

    $0.57

  • Space Wolves

    Space Wolves

    $2.76

  • Ultramarines

    Ultramarines

    $2.62

  • White Scars

    White Scars

    $0.50

Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: usein kysyttyä

Mitkä ovat todennäköisyydet: Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+

Valve ei ole julkaissut niitä. Yleinen arvio, jota tämä simulaattori käyttää: High Grade 100%.

Montako tarraa Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule sisältää?+

18 tarraa: 18 High Grade.

Paljonko Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule maksaa avata?+

Noin $0.83, markkinahinnoilla 11. lokakuuta 2026. Se aukeaa ilman avainta.

Kannattaako Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule avata?+

Keskimäärin yksi avaus antaa esineitä $0.87 arvosta, eli 105% sen $0.83 hinnasta. Useimmat avaukset antavat paljon vähemmän, ja muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa. Kokeile ensin ilmaiseksi yllä olevassa simulaattorissa.

Sisältö pelitiedostoista (CSGO-API, MIT-lisenssi). Hinnat: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. lokakuuta 2026. Todennäköisyydet: Valven julkaisemat case-todennäköisyydet, kapseleille ja souvenir-paketeille arviot. Vain leikkirahaa. Ei yhteydessä Valveen. Tuotteille, joita kukaan ei juuri nyt myy, hinta on arvioitu samankaltaisten tuotteiden perusteella.