Julkaistu toukokuu 2025
Tarrakapseli
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule simulaattori
Avaa Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule ilmaiseksi. Jokainen tarra kapselin sisällä, todennäköisyydet harvinaisuuksittain ja tämän päivän markkinahinnat.
- tarraa
- 18 tarraa
- Avauksen hinta
- Avauksen hinta $0.83
- Keskimääräinen tuotto
- Keskimääräinen tuotto 105%
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule -simulaattori
Ilmainen leikkiraha. Arvioidut todennäköisyydet: Valve ei ole julkaissut niitä tälle.
- Avattu
- 0
- Käytetty
- $0.00
- Dropit yhteensä
- $0.00
- Voitto
- $0.00
Vain huvin vuoksi: täällä ei käytetä eikä voiteta oikeaa rahaa, eivätkä esineet ole oikeita.
Kannattaako Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule avata?
- Avauksen hinta
- $0.83
- Avainta ei tarvita
- Dropin keskiarvo
- $0.87
- Keskimääräinen tuotto
- 105%
Keskiarvo kattaa kaikki mahdolliset dropit, laskettuna todennäköisyyksillä ja Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com-markkinahinnoilla (11. lokakuuta 2026). Useimmat yksittäiset avaukset tuottavat paljon vähemmän kuin maksavat; muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa.
Arvokkaimmat dropit
Space Wolves$2.76
Ultramarines$2.62
Blood Ravens$1.65
Salamanders$1.12
Raptors$1.07
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: todennäköisyydet
Valve ei ole julkaissut näille todennäköisyyksiä. Luvut noudattavat yleistä arviota, että jokainen harvinaisuus on noin 5 kertaa harvinaisempi kuin edellinen, ja simulaattori käyttää samoja lukuja.
| Harvinaisuus | Todennäköisyys | Esineitä | Per esine |
|---|---|---|---|
| High Grade | 100% | 18 | 5.56% |
Mitä casessa Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule on
High Grade · 18 · 5.56% kukin
Adeptus Astartes
$0.81
Astartes Skull
$0.95
Blood Angels
$0.31
Blood Ravens
$1.65
Crimson Fists
$0.30
Dark Angels
$0.45
Flesh Tearers
$0.33
Imperial Fists
$0.13
Iron Halo
$1.02
Iron Hands
$0.34
Raptors
$1.07
Raven Guard
$0.37
Salamanders
$1.12
Scythes of the Emperor
$0.35
Silver Skulls
$0.57
Space Wolves
$2.76
Ultramarines
$2.62
White Scars
$0.50
Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule: usein kysyttyä
Mitkä ovat todennäköisyydet: Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule?+
Valve ei ole julkaissut niitä. Yleinen arvio, jota tämä simulaattori käyttää: High Grade 100%.
Montako tarraa Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule sisältää?+
18 tarraa: 18 High Grade.
Paljonko Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule maksaa avata?+
Noin $0.83, markkinahinnoilla 11. lokakuuta 2026. Se aukeaa ilman avainta.
Kannattaako Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule avata?+
Keskimäärin yksi avaus antaa esineitä $0.87 arvosta, eli 105% sen $0.83 hinnasta. Useimmat avaukset antavat paljon vähemmän, ja muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa. Kokeile ensin ilmaiseksi yllä olevassa simulaattorissa.
Sisältö pelitiedostoista (CSGO-API, MIT-lisenssi). Hinnat: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. lokakuuta 2026. Todennäköisyydet: Valven julkaisemat case-todennäköisyydet, kapseleille ja souvenir-paketeille arviot. Vain leikkirahaa. Ei yhteydessä Valveen. Tuotteille, joita kukaan ei juuri nyt myy, hinta on arvioitu samankaltaisten tuotteiden perusteella.


