Strona główna /Symulator skrzynek /Kapsuły z naklejkami /Team Roles Capsule

Premiera: grudzień 2015

Kapsuła z naklejkami

Team Roles Capsule symulator

Otwórz Team Roles Capsule za darmo. Każda naklejka w środku, szanse według rzadkości i dzisiejsze ceny rynkowe.

naklejek
11 naklejek
Koszt otwarcia
Koszt otwarcia $0.78
Średni zwrot
Średni zwrot 126%
Team Roles Capsule

Symulator: Team Roles Capsule

Darmowe wirtualne pieniądze. Szacowane szanse: Valve ich tu nie opublikowało.

$0.00
Otwarte
0
Wydano
$0.00
Wartość dropów
$0.00
Zysk
$0.00
High Grade0Exotic0
Ekwipunek

Tylko dla zabawy: nic tu nie kosztuje ani nie wypłaca prawdziwych pieniędzy, a przedmioty nie są prawdziwe.

Czy warto otwierać Team Roles Capsule?

Koszt otwarcia
$0.78
Klucz niepotrzebny
Średnia wartość dropu
$0.98
Średni zwrot
126%

Średnia obejmuje każdy możliwy drop, liczona z szans i cen rynkowych z Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 października 2026). Większość pojedynczych otwarć daje znacznie mniej, niż kosztuje; kilka rzadkich dropów podnosi średnią.

Najcenniejsze dropy

  • The Pro (Foil)$3.67
  • The Awper$0.59
  • The Bot$0.58
  • The Ninja$0.56
  • The Fragger$0.54

Team Roles Capsule: szanse

Valve nie opublikowało tu szans. Liczby opierają się na popularnym szacunku, że każda rzadkość jest około 5 razy rzadsza od poprzedniej, i symulator używa tych samych liczb.

RzadkośćSzansaPrzedmioty
Exotic16.67%1
High Grade83.33%10

Co jest w Team Roles Capsule

Exotic · 1 · 16.67% każdy

  • The Pro (Foil)

    The Pro (Foil)

    $3.67

High Grade · 10 · 8.33% każdy

  • Support

    Support

    $0.31

  • The 'Nader

    The 'Nader

    $0.22

  • The Awper

    The Awper

    $0.59

  • The Baiter

    The Baiter

    $0.44

  • The Bomber

    The Bomber

    $0.33

  • The Bot

    The Bot

    $0.58

  • The Fragger

    The Fragger

    $0.54

  • The Leader

    The Leader

    $0.37

  • The Lurker

    The Lurker

    $0.44

  • The Ninja

    The Ninja

    $0.56

Team Roles Capsule: FAQ

Jakie są szanse w Team Roles Capsule?+

Valve ich nie opublikowało. Popularny szacunek, którego używa ten symulator: Exotic 16.67%, High Grade 83.33%.

Ile naklejek jest w Team Roles Capsule?+

11 naklejek: 1 Exotic, 10 High Grade.

Ile kosztuje otwarcie Team Roles Capsule?+

Około $0.78, według cen rynkowych z 11 października 2026. Nie potrzeba klucza.

Czy warto otwierać Team Roles Capsule?+

Średnio jedno otwarcie daje przedmioty warte $0.98, czyli 126% z $0.78, które kosztuje. Większość otwarć daje dużo mniej, a kilka rzadkich dropów podnosi średnią. Najpierw wypróbuj za darmo w symulatorze powyżej.

Zawartość z plików gry (CSGO-API, licencja MIT). Ceny: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 października 2026. Szanse: opublikowane przez Valve dla skrzynek, szacunki dla kapsuł i pakietów pamiątkowych. Tylko wirtualne pieniądze. Brak powiązań z Valve. Ceny przedmiotów, których nikt teraz nie sprzedaje, są szacowane na podstawie podobnych przedmiotów.