Premiera: grudzień 2015
Kapsuła z naklejkami
Team Roles Capsule symulator
Otwórz Team Roles Capsule za darmo. Każda naklejka w środku, szanse według rzadkości i dzisiejsze ceny rynkowe.
- naklejek
- 11 naklejek
- Koszt otwarcia
- Koszt otwarcia $0.78
- Średni zwrot
- Średni zwrot 126%
Symulator: Team Roles Capsule
Darmowe wirtualne pieniądze. Szacowane szanse: Valve ich tu nie opublikowało.
- Otwarte
- 0
- Wydano
- $0.00
- Wartość dropów
- $0.00
- Zysk
- $0.00
Tylko dla zabawy: nic tu nie kosztuje ani nie wypłaca prawdziwych pieniędzy, a przedmioty nie są prawdziwe.
Czy warto otwierać Team Roles Capsule?
- Koszt otwarcia
- $0.78
- Klucz niepotrzebny
- Średnia wartość dropu
- $0.98
- Średni zwrot
- 126%
Średnia obejmuje każdy możliwy drop, liczona z szans i cen rynkowych z Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 października 2026). Większość pojedynczych otwarć daje znacznie mniej, niż kosztuje; kilka rzadkich dropów podnosi średnią.
Najcenniejsze dropy
The Pro (Foil)$3.67
The Awper$0.59
The Bot$0.58
The Ninja$0.56
The Fragger$0.54
Team Roles Capsule: szanse
Valve nie opublikowało tu szans. Liczby opierają się na popularnym szacunku, że każda rzadkość jest około 5 razy rzadsza od poprzedniej, i symulator używa tych samych liczb.
| Rzadkość | Szansa | Przedmioty | Na przedmiot |
|---|---|---|---|
| Exotic | 16.67% | 1 | 16.67% |
| High Grade | 83.33% | 10 | 8.33% |
Co jest w Team Roles Capsule
Exotic · 1 · 16.67% każdy
The Pro (Foil)
$3.67
High Grade · 10 · 8.33% każdy
Support
$0.31
The 'Nader
$0.22
The Awper
$0.59
The Baiter
$0.44
The Bomber
$0.33
The Bot
$0.58
The Fragger
$0.54
The Leader
$0.37
The Lurker
$0.44
The Ninja
$0.56
Team Roles Capsule: FAQ
Jakie są szanse w Team Roles Capsule?+
Valve ich nie opublikowało. Popularny szacunek, którego używa ten symulator: Exotic 16.67%, High Grade 83.33%.
Ile naklejek jest w Team Roles Capsule?+
11 naklejek: 1 Exotic, 10 High Grade.
Ile kosztuje otwarcie Team Roles Capsule?+
Około $0.78, według cen rynkowych z 11 października 2026. Nie potrzeba klucza.
Czy warto otwierać Team Roles Capsule?+
Średnio jedno otwarcie daje przedmioty warte $0.98, czyli 126% z $0.78, które kosztuje. Większość otwarć daje dużo mniej, a kilka rzadkich dropów podnosi średnią. Najpierw wypróbuj za darmo w symulatorze powyżej.
Zawartość z plików gry (CSGO-API, licencja MIT). Ceny: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 października 2026. Szanse: opublikowane przez Valve dla skrzynek, szacunki dla kapsuł i pakietów pamiątkowych. Tylko wirtualne pieniądze. Brak powiązań z Valve. Ceny przedmiotów, których nikt teraz nie sprzedaje, są szacowane na podstawie podobnych przedmiotów.


