Släppt april 2015
Klistermärkeskapsel
Enfu Sticker Capsule simulator
Öppna Enfu Sticker Capsule gratis. Varje klistermärke i kapseln, oddsen per raritet och dagens marknadspriser.
- klistermärken
- 15 klistermärken
- Kostnad att öppna
- Kostnad att öppna $0.72
- Snittavkastning
- Snittavkastning 104%
Enfu Sticker Capsule-simulator
Gratis låtsaspengar. Uppskattade odds: Valve har inte publicerat dem för den här.
- Öppnade
- 0
- Spenderat
- $0.00
- Drops värda
- $0.00
- Vinst
- $0.00
Bara för skojs skull: inget här kostar eller betalar ut riktiga pengar, och föremålen är inte riktiga.
Är Enfu Sticker Capsule värd att öppna?
- Kostnad att öppna
- $0.72
- Ingen nyckel behövs
- Snittvärde per drop
- $0.75
- Snittavkastning
- 104%
Snittet täcker varje möjlig drop, beräknat med oddsen och marknadspriser från Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 oktober 2026). De flesta enskilda öppningar ger mycket mindre än de kostar; några sällsynta drops drar upp snittet.
Mest värdefulla drops
Unicorn (Holo)$2.47
Chabo$2.00
Silent Ninja (Foil)$0.93
Unicorn$0.65
Skulltorgeist$0.55
Enfu Sticker Capsule: odds
Valve har inte publicerat odds för de här. Siffrorna följer den vanliga uppskattningen att varje raritet är ungefär 5 gånger sällsyntare än den under, och simulatorn använder samma siffror.
| Sällsynthet | Chans | Föremål | Per föremål |
|---|---|---|---|
| Exotic | 3.23% | 2 | 1.61% |
| Remarkable | 16.13% | 1 | 16.13% |
| High Grade | 80.65% | 12 | 6.72% |
Vad som finns i Enfu Sticker Capsule
Exotic · 2 · 1.61% styck
Bombsquad (Foil)
$0.38
Silent Ninja (Foil)
$0.93
Remarkable · 1 · 16.13% styck
Unicorn (Holo)
$2.47
High Grade · 12 · 6.72% styck
Bombsquad
$0.10
Chabo
$2.00
Salute!
$0.09
Silent Ninja
$0.11
Skull Lil Boney
$0.49
Skull Troop
$0.08
Skulltorgeist
$0.55
The Guru
$0.24
The Samurai
$0.10
The Spartan
$0.29
The Zombie
$0.28
Unicorn
$0.65
Vanliga frågor om Enfu Sticker Capsule
Vilka odds har Enfu Sticker Capsule?+
Valve har inte publicerat dem. Den vanliga uppskattningen, som den här simulatorn använder: Exotic 3.23%, Remarkable 16.13%, High Grade 80.65%.
Hur många klistermärken finns i Enfu Sticker Capsule?+
15 klistermärken: 2 Exotic, 1 Remarkable, 12 High Grade.
Vad kostar det att öppna Enfu Sticker Capsule?+
Ungefär $0.72, till marknadspriser den 11 oktober 2026. Den öppnas utan nyckel.
Är Enfu Sticker Capsule värd att öppna?+
I snitt ger en öppning föremål värda $0.75, alltså 104% av de $0.72 den kostar. De flesta öppningar ger mycket mindre, och några sällsynta drops drar upp snittet. Testa gratis i simulatorn ovan först.
Innehåll från spelfilerna (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 oktober 2026. Odds: Valves publicerade lådodds, uppskattningar för kapslar och souvenirpaket. Bara låtsaspengar. Inte kopplat till Valve. Föremål som ingen säljer just nu har ett uppskattat pris utifrån liknande föremål.


