Hem /Case-simulator /Klistermärkeskapslar /Enfu Sticker Capsule

Släppt april 2015

Klistermärkeskapsel

Enfu Sticker Capsule simulator

Öppna Enfu Sticker Capsule gratis. Varje klistermärke i kapseln, oddsen per raritet och dagens marknadspriser.

klistermärken
15 klistermärken
Kostnad att öppna
Kostnad att öppna $0.72
Snittavkastning
Snittavkastning 104%
Enfu Sticker Capsule

Enfu Sticker Capsule-simulator

Gratis låtsaspengar. Uppskattade odds: Valve har inte publicerat dem för den här.

$0.00
Öppnade
0
Spenderat
$0.00
Drops värda
$0.00
Vinst
$0.00
High Grade0Remarkable0Exotic0
Inventarie

Bara för skojs skull: inget här kostar eller betalar ut riktiga pengar, och föremålen är inte riktiga.

Är Enfu Sticker Capsule värd att öppna?

Kostnad att öppna
$0.72
Ingen nyckel behövs
Snittvärde per drop
$0.75
Snittavkastning
104%

Snittet täcker varje möjlig drop, beräknat med oddsen och marknadspriser från Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 oktober 2026). De flesta enskilda öppningar ger mycket mindre än de kostar; några sällsynta drops drar upp snittet.

Mest värdefulla drops

  • Unicorn (Holo)$2.47
  • Chabo$2.00
  • Silent Ninja (Foil)$0.93
  • Unicorn$0.65
  • Skulltorgeist$0.55

Enfu Sticker Capsule: odds

Valve har inte publicerat odds för de här. Siffrorna följer den vanliga uppskattningen att varje raritet är ungefär 5 gånger sällsyntare än den under, och simulatorn använder samma siffror.

SällsynthetChansFöremål
Exotic3.23%2
Remarkable16.13%1
High Grade80.65%12

Vad som finns i Enfu Sticker Capsule

Exotic · 2 · 1.61% styck

  • Bombsquad (Foil)

    Bombsquad (Foil)

    $0.38

  • Silent Ninja (Foil)

    Silent Ninja (Foil)

    $0.93

Remarkable · 1 · 16.13% styck

  • Unicorn (Holo)

    Unicorn (Holo)

    $2.47

High Grade · 12 · 6.72% styck

  • Bombsquad

    Bombsquad

    $0.10

  • Chabo

    Chabo

    $2.00

  • Salute!

    Salute!

    $0.09

  • Silent Ninja

    Silent Ninja

    $0.11

  • Skull Lil Boney

    Skull Lil Boney

    $0.49

  • Skull Troop

    Skull Troop

    $0.08

  • Skulltorgeist

    Skulltorgeist

    $0.55

  • The Guru

    The Guru

    $0.24

  • The Samurai

    The Samurai

    $0.10

  • The Spartan

    The Spartan

    $0.29

  • The Zombie

    The Zombie

    $0.28

  • Unicorn

    Unicorn

    $0.65

Vanliga frågor om Enfu Sticker Capsule

Vilka odds har Enfu Sticker Capsule?+

Valve har inte publicerat dem. Den vanliga uppskattningen, som den här simulatorn använder: Exotic 3.23%, Remarkable 16.13%, High Grade 80.65%.

Hur många klistermärken finns i Enfu Sticker Capsule?+

15 klistermärken: 2 Exotic, 1 Remarkable, 12 High Grade.

Vad kostar det att öppna Enfu Sticker Capsule?+

Ungefär $0.72, till marknadspriser den 11 oktober 2026. Den öppnas utan nyckel.

Är Enfu Sticker Capsule värd att öppna?+

I snitt ger en öppning föremål värda $0.75, alltså 104% av de $0.72 den kostar. De flesta öppningar ger mycket mindre, och några sällsynta drops drar upp snittet. Testa gratis i simulatorn ovan först.

Innehåll från spelfilerna (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 oktober 2026. Odds: Valves publicerade lådodds, uppskattningar för kapslar och souvenirpaket. Bara låtsaspengar. Inte kopplat till Valve. Föremål som ingen säljer just nu har ett uppskattat pris utifrån liknande föremål.