Etusivu /Case-simulaattori /Tarrakapselit /Enfu Sticker Capsule

Julkaistu huhtikuu 2015

Tarrakapseli

Enfu Sticker Capsule simulaattori

Avaa Enfu Sticker Capsule ilmaiseksi. Jokainen tarra kapselin sisällä, todennäköisyydet harvinaisuuksittain ja tämän päivän markkinahinnat.

tarraa
15 tarraa
Avauksen hinta
Avauksen hinta $0.72
Keskimääräinen tuotto
Keskimääräinen tuotto 104%
Enfu Sticker Capsule

Enfu Sticker Capsule -simulaattori

Ilmainen leikkiraha. Arvioidut todennäköisyydet: Valve ei ole julkaissut niitä tälle.

$0.00
Avattu
0
Käytetty
$0.00
Dropit yhteensä
$0.00
Voitto
$0.00
High Grade0Remarkable0Exotic0

Vain huvin vuoksi: täällä ei käytetä eikä voiteta oikeaa rahaa, eivätkä esineet ole oikeita.

Kannattaako Enfu Sticker Capsule avata?

Avauksen hinta
$0.72
Avainta ei tarvita
Dropin keskiarvo
$0.75
Keskimääräinen tuotto
104%

Keskiarvo kattaa kaikki mahdolliset dropit, laskettuna todennäköisyyksillä ja Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com-markkinahinnoilla (11. lokakuuta 2026). Useimmat yksittäiset avaukset tuottavat paljon vähemmän kuin maksavat; muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa.

Arvokkaimmat dropit

  • Unicorn (Holo)$2.47
  • Chabo$2.00
  • Silent Ninja (Foil)$0.93
  • Unicorn$0.65
  • Skulltorgeist$0.55

Enfu Sticker Capsule: todennäköisyydet

Valve ei ole julkaissut näille todennäköisyyksiä. Luvut noudattavat yleistä arviota, että jokainen harvinaisuus on noin 5 kertaa harvinaisempi kuin edellinen, ja simulaattori käyttää samoja lukuja.

HarvinaisuusTodennäköisyysEsineitä
Exotic3.23%2
Remarkable16.13%1
High Grade80.65%12

Mitä casessa Enfu Sticker Capsule on

Exotic · 2 · 1.61% kukin

  • Bombsquad (Foil)

    Bombsquad (Foil)

    $0.38

  • Silent Ninja (Foil)

    Silent Ninja (Foil)

    $0.93

Remarkable · 1 · 16.13% kukin

  • Unicorn (Holo)

    Unicorn (Holo)

    $2.47

High Grade · 12 · 6.72% kukin

  • Bombsquad

    Bombsquad

    $0.10

  • Chabo

    Chabo

    $2.00

  • Salute!

    Salute!

    $0.09

  • Silent Ninja

    Silent Ninja

    $0.11

  • Skull Lil Boney

    Skull Lil Boney

    $0.49

  • Skull Troop

    Skull Troop

    $0.08

  • Skulltorgeist

    Skulltorgeist

    $0.55

  • The Guru

    The Guru

    $0.24

  • The Samurai

    The Samurai

    $0.10

  • The Spartan

    The Spartan

    $0.29

  • The Zombie

    The Zombie

    $0.28

  • Unicorn

    Unicorn

    $0.65

Enfu Sticker Capsule: usein kysyttyä

Mitkä ovat todennäköisyydet: Enfu Sticker Capsule?+

Valve ei ole julkaissut niitä. Yleinen arvio, jota tämä simulaattori käyttää: Exotic 3.23%, Remarkable 16.13%, High Grade 80.65%.

Montako tarraa Enfu Sticker Capsule sisältää?+

15 tarraa: 2 Exotic, 1 Remarkable, 12 High Grade.

Paljonko Enfu Sticker Capsule maksaa avata?+

Noin $0.72, markkinahinnoilla 11. lokakuuta 2026. Se aukeaa ilman avainta.

Kannattaako Enfu Sticker Capsule avata?+

Keskimäärin yksi avaus antaa esineitä $0.75 arvosta, eli 104% sen $0.72 hinnasta. Useimmat avaukset antavat paljon vähemmän, ja muutama harvinainen drop nostaa keskiarvoa. Kokeile ensin ilmaiseksi yllä olevassa simulaattorissa.

Sisältö pelitiedostoista (CSGO-API, MIT-lisenssi). Hinnat: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. lokakuuta 2026. Todennäköisyydet: Valven julkaisemat case-todennäköisyydet, kapseleille ja souvenir-paketeille arviot. Vain leikkirahaa. Ei yhteydessä Valveen. Tuotteille, joita kukaan ei juuri nyt myy, hinta on arvioitu samankaltaisten tuotteiden perusteella.