Forside /Case-simulator /Stickerkapsler /Enfu Sticker Capsule

Udgivet april 2015

Stickerkapsel

Enfu Sticker Capsule simulator

Åbn Enfu Sticker Capsule gratis. Hver sticker i kapslen, odds pr. sjældenhed og dagens markedspriser.

stickers
15 stickers
Pris for at åbne
Pris for at åbne $0.72
Gennemsnitligt afkast
Gennemsnitligt afkast 104%
Enfu Sticker Capsule

Enfu Sticker Capsule-simulator

Gratis legepenge. Anslåede odds: Valve har ikke offentliggjort dem for denne.

$0.00
Åbnet
0
Brugt
$0.00
Drops værd
$0.00
Gevinst
$0.00
High Grade0Remarkable0Exotic0
Inventar

Kun for sjov: intet her koster eller udbetaler rigtige penge, og genstandene er ikke rigtige.

Er Enfu Sticker Capsule værd at åbne?

Pris for at åbne
$0.72
Ingen nøgle nødvendig
Gennemsnitlig dropværdi
$0.75
Gennemsnitligt afkast
104%

Gennemsnittet dækker alle mulige drops, beregnet med odds og markedspriser fra Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11. oktober 2026). De fleste enkelte åbninger giver langt mindre, end de koster; nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op.

Mest værdifulde drops

  • Unicorn (Holo)$2.47
  • Chabo$2.00
  • Silent Ninja (Foil)$0.93
  • Unicorn$0.65
  • Skulltorgeist$0.55

Enfu Sticker Capsule: odds

Valve har ikke offentliggjort odds for disse. Tallene følger det almindelige skøn, at hver sjældenhed er omkring 5 gange sjældnere end den under, og simulatoren bruger de samme tal.

SjældenhedChanceGenstande
Exotic3.23%2
Remarkable16.13%1
High Grade80.65%12

Det er der i Enfu Sticker Capsule

Exotic · 2 · 1.61% stk.

  • Bombsquad (Foil)

    Bombsquad (Foil)

    $0.38

  • Silent Ninja (Foil)

    Silent Ninja (Foil)

    $0.93

Remarkable · 1 · 16.13% stk.

  • Unicorn (Holo)

    Unicorn (Holo)

    $2.47

High Grade · 12 · 6.72% stk.

  • Bombsquad

    Bombsquad

    $0.10

  • Chabo

    Chabo

    $2.00

  • Salute!

    Salute!

    $0.09

  • Silent Ninja

    Silent Ninja

    $0.11

  • Skull Lil Boney

    Skull Lil Boney

    $0.49

  • Skull Troop

    Skull Troop

    $0.08

  • Skulltorgeist

    Skulltorgeist

    $0.55

  • The Guru

    The Guru

    $0.24

  • The Samurai

    The Samurai

    $0.10

  • The Spartan

    The Spartan

    $0.29

  • The Zombie

    The Zombie

    $0.28

  • Unicorn

    Unicorn

    $0.65

Ofte stillede spørgsmål om Enfu Sticker Capsule

Hvad er oddsene i Enfu Sticker Capsule?+

Valve har ikke offentliggjort dem. Det almindelige skøn, som denne simulator bruger: Exotic 3.23%, Remarkable 16.13%, High Grade 80.65%.

Hvor mange stickers er der i Enfu Sticker Capsule?+

15 stickers: 2 Exotic, 1 Remarkable, 12 High Grade.

Hvad koster det at åbne Enfu Sticker Capsule?+

Omkring $0.72, til markedspriser den 11. oktober 2026. Den åbnes uden nøgle.

Er Enfu Sticker Capsule værd at åbne?+

I gennemsnit giver en åbning genstande til $0.75, altså 104% af de $0.72, den koster. De fleste åbninger giver langt mindre, og nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op. Prøv den gratis i simulatoren ovenfor først.

Indhold fra spilfilerne (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. oktober 2026. Odds: Valves offentliggjorte kasseodds, skøn for kapsler og souvenirpakker. Kun legepenge. Ikke tilknyttet Valve. Genstande, som ingen sælger lige nu, har en anslået pris ud fra lignende genstande.