Udgivet april 2015
Stickerkapsel
Enfu Sticker Capsule simulator
Åbn Enfu Sticker Capsule gratis. Hver sticker i kapslen, odds pr. sjældenhed og dagens markedspriser.
- stickers
- 15 stickers
- Pris for at åbne
- Pris for at åbne $0.72
- Gennemsnitligt afkast
- Gennemsnitligt afkast 104%
Enfu Sticker Capsule-simulator
Gratis legepenge. Anslåede odds: Valve har ikke offentliggjort dem for denne.
- Åbnet
- 0
- Brugt
- $0.00
- Drops værd
- $0.00
- Gevinst
- $0.00
Kun for sjov: intet her koster eller udbetaler rigtige penge, og genstandene er ikke rigtige.
Er Enfu Sticker Capsule værd at åbne?
- Pris for at åbne
- $0.72
- Ingen nøgle nødvendig
- Gennemsnitlig dropværdi
- $0.75
- Gennemsnitligt afkast
- 104%
Gennemsnittet dækker alle mulige drops, beregnet med odds og markedspriser fra Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11. oktober 2026). De fleste enkelte åbninger giver langt mindre, end de koster; nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op.
Mest værdifulde drops
Unicorn (Holo)$2.47
Chabo$2.00
Silent Ninja (Foil)$0.93
Unicorn$0.65
Skulltorgeist$0.55
Enfu Sticker Capsule: odds
Valve har ikke offentliggjort odds for disse. Tallene følger det almindelige skøn, at hver sjældenhed er omkring 5 gange sjældnere end den under, og simulatoren bruger de samme tal.
| Sjældenhed | Chance | Genstande | Pr. genstand |
|---|---|---|---|
| Exotic | 3.23% | 2 | 1.61% |
| Remarkable | 16.13% | 1 | 16.13% |
| High Grade | 80.65% | 12 | 6.72% |
Det er der i Enfu Sticker Capsule
Exotic · 2 · 1.61% stk.
Bombsquad (Foil)
$0.38
Silent Ninja (Foil)
$0.93
Remarkable · 1 · 16.13% stk.
Unicorn (Holo)
$2.47
High Grade · 12 · 6.72% stk.
Bombsquad
$0.10
Chabo
$2.00
Salute!
$0.09
Silent Ninja
$0.11
Skull Lil Boney
$0.49
Skull Troop
$0.08
Skulltorgeist
$0.55
The Guru
$0.24
The Samurai
$0.10
The Spartan
$0.29
The Zombie
$0.28
Unicorn
$0.65
Ofte stillede spørgsmål om Enfu Sticker Capsule
Hvad er oddsene i Enfu Sticker Capsule?+
Valve har ikke offentliggjort dem. Det almindelige skøn, som denne simulator bruger: Exotic 3.23%, Remarkable 16.13%, High Grade 80.65%.
Hvor mange stickers er der i Enfu Sticker Capsule?+
15 stickers: 2 Exotic, 1 Remarkable, 12 High Grade.
Hvad koster det at åbne Enfu Sticker Capsule?+
Omkring $0.72, til markedspriser den 11. oktober 2026. Den åbnes uden nøgle.
Er Enfu Sticker Capsule værd at åbne?+
I gennemsnit giver en åbning genstande til $0.75, altså 104% af de $0.72, den koster. De fleste åbninger giver langt mindre, og nogle få sjældne drops trækker gennemsnittet op. Prøv den gratis i simulatoren ovenfor først.
Indhold fra spilfilerne (CSGO-API, MIT-licens). Priser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11. oktober 2026. Odds: Valves offentliggjorte kasseodds, skøn for kapsler og souvenirpakker. Kun legepenge. Ikke tilknyttet Valve. Genstande, som ingen sælger lige nu, har en anslået pris ud fra lignende genstande.


