Strona główna /Symulator skrzynek /Kapsuły z naklejkami /Enfu Sticker Capsule

Premiera: kwiecień 2015

Kapsuła z naklejkami

Enfu Sticker Capsule symulator

Otwórz Enfu Sticker Capsule za darmo. Każda naklejka w środku, szanse według rzadkości i dzisiejsze ceny rynkowe.

naklejek
15 naklejek
Koszt otwarcia
Koszt otwarcia $0.72
Średni zwrot
Średni zwrot 104%
Enfu Sticker Capsule

Symulator: Enfu Sticker Capsule

Darmowe wirtualne pieniądze. Szacowane szanse: Valve ich tu nie opublikowało.

$0.00
Otwarte
0
Wydano
$0.00
Wartość dropów
$0.00
Zysk
$0.00
High Grade0Remarkable0Exotic0
Ekwipunek

Tylko dla zabawy: nic tu nie kosztuje ani nie wypłaca prawdziwych pieniędzy, a przedmioty nie są prawdziwe.

Czy warto otwierać Enfu Sticker Capsule?

Koszt otwarcia
$0.72
Klucz niepotrzebny
Średnia wartość dropu
$0.75
Średni zwrot
104%

Średnia obejmuje każdy możliwy drop, liczona z szans i cen rynkowych z Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 października 2026). Większość pojedynczych otwarć daje znacznie mniej, niż kosztuje; kilka rzadkich dropów podnosi średnią.

Najcenniejsze dropy

  • Unicorn (Holo)$2.47
  • Chabo$2.00
  • Silent Ninja (Foil)$0.93
  • Unicorn$0.65
  • Skulltorgeist$0.55

Enfu Sticker Capsule: szanse

Valve nie opublikowało tu szans. Liczby opierają się na popularnym szacunku, że każda rzadkość jest około 5 razy rzadsza od poprzedniej, i symulator używa tych samych liczb.

RzadkośćSzansaPrzedmioty
Exotic3.23%2
Remarkable16.13%1
High Grade80.65%12

Co jest w Enfu Sticker Capsule

Exotic · 2 · 1.61% każdy

  • Bombsquad (Foil)

    Bombsquad (Foil)

    $0.38

  • Silent Ninja (Foil)

    Silent Ninja (Foil)

    $0.93

Remarkable · 1 · 16.13% każdy

  • Unicorn (Holo)

    Unicorn (Holo)

    $2.47

High Grade · 12 · 6.72% każdy

  • Bombsquad

    Bombsquad

    $0.10

  • Chabo

    Chabo

    $2.00

  • Salute!

    Salute!

    $0.09

  • Silent Ninja

    Silent Ninja

    $0.11

  • Skull Lil Boney

    Skull Lil Boney

    $0.49

  • Skull Troop

    Skull Troop

    $0.08

  • Skulltorgeist

    Skulltorgeist

    $0.55

  • The Guru

    The Guru

    $0.24

  • The Samurai

    The Samurai

    $0.10

  • The Spartan

    The Spartan

    $0.29

  • The Zombie

    The Zombie

    $0.28

  • Unicorn

    Unicorn

    $0.65

Enfu Sticker Capsule: FAQ

Jakie są szanse w Enfu Sticker Capsule?+

Valve ich nie opublikowało. Popularny szacunek, którego używa ten symulator: Exotic 3.23%, Remarkable 16.13%, High Grade 80.65%.

Ile naklejek jest w Enfu Sticker Capsule?+

15 naklejek: 2 Exotic, 1 Remarkable, 12 High Grade.

Ile kosztuje otwarcie Enfu Sticker Capsule?+

Około $0.72, według cen rynkowych z 11 października 2026. Nie potrzeba klucza.

Czy warto otwierać Enfu Sticker Capsule?+

Średnio jedno otwarcie daje przedmioty warte $0.75, czyli 104% z $0.72, które kosztuje. Większość otwarć daje dużo mniej, a kilka rzadkich dropów podnosi średnią. Najpierw wypróbuj za darmo w symulatorze powyżej.

Zawartość z plików gry (CSGO-API, licencja MIT). Ceny: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 października 2026. Szanse: opublikowane przez Valve dla skrzynek, szacunki dla kapsuł i pakietów pamiątkowych. Tylko wirtualne pieniądze. Brak powiązań z Valve. Ceny przedmiotów, których nikt teraz nie sprzedaje, są szacowane na podstawie podobnych przedmiotów.