Premiera: kwiecień 2015
Kapsuła z naklejkami
Enfu Sticker Capsule symulator
Otwórz Enfu Sticker Capsule za darmo. Każda naklejka w środku, szanse według rzadkości i dzisiejsze ceny rynkowe.
- naklejek
- 15 naklejek
- Koszt otwarcia
- Koszt otwarcia $0.72
- Średni zwrot
- Średni zwrot 104%
Symulator: Enfu Sticker Capsule
Darmowe wirtualne pieniądze. Szacowane szanse: Valve ich tu nie opublikowało.
- Otwarte
- 0
- Wydano
- $0.00
- Wartość dropów
- $0.00
- Zysk
- $0.00
Tylko dla zabawy: nic tu nie kosztuje ani nie wypłaca prawdziwych pieniędzy, a przedmioty nie są prawdziwe.
Czy warto otwierać Enfu Sticker Capsule?
- Koszt otwarcia
- $0.72
- Klucz niepotrzebny
- Średnia wartość dropu
- $0.75
- Średni zwrot
- 104%
Średnia obejmuje każdy możliwy drop, liczona z szans i cen rynkowych z Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com (11 października 2026). Większość pojedynczych otwarć daje znacznie mniej, niż kosztuje; kilka rzadkich dropów podnosi średnią.
Najcenniejsze dropy
Unicorn (Holo)$2.47
Chabo$2.00
Silent Ninja (Foil)$0.93
Unicorn$0.65
Skulltorgeist$0.55
Enfu Sticker Capsule: szanse
Valve nie opublikowało tu szans. Liczby opierają się na popularnym szacunku, że każda rzadkość jest około 5 razy rzadsza od poprzedniej, i symulator używa tych samych liczb.
| Rzadkość | Szansa | Przedmioty | Na przedmiot |
|---|---|---|---|
| Exotic | 3.23% | 2 | 1.61% |
| Remarkable | 16.13% | 1 | 16.13% |
| High Grade | 80.65% | 12 | 6.72% |
Co jest w Enfu Sticker Capsule
Exotic · 2 · 1.61% każdy
Bombsquad (Foil)
$0.38
Silent Ninja (Foil)
$0.93
Remarkable · 1 · 16.13% każdy
Unicorn (Holo)
$2.47
High Grade · 12 · 6.72% każdy
Bombsquad
$0.10
Chabo
$2.00
Salute!
$0.09
Silent Ninja
$0.11
Skull Lil Boney
$0.49
Skull Troop
$0.08
Skulltorgeist
$0.55
The Guru
$0.24
The Samurai
$0.10
The Spartan
$0.29
The Zombie
$0.28
Unicorn
$0.65
Enfu Sticker Capsule: FAQ
Jakie są szanse w Enfu Sticker Capsule?+
Valve ich nie opublikowało. Popularny szacunek, którego używa ten symulator: Exotic 3.23%, Remarkable 16.13%, High Grade 80.65%.
Ile naklejek jest w Enfu Sticker Capsule?+
15 naklejek: 2 Exotic, 1 Remarkable, 12 High Grade.
Ile kosztuje otwarcie Enfu Sticker Capsule?+
Około $0.72, według cen rynkowych z 11 października 2026. Nie potrzeba klucza.
Czy warto otwierać Enfu Sticker Capsule?+
Średnio jedno otwarcie daje przedmioty warte $0.75, czyli 104% z $0.72, które kosztuje. Większość otwarć daje dużo mniej, a kilka rzadkich dropów podnosi średnią. Najpierw wypróbuj za darmo w symulatorze powyżej.
Zawartość z plików gry (CSGO-API, licencja MIT). Ceny: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 11 października 2026. Szanse: opublikowane przez Valve dla skrzynek, szacunki dla kapsuł i pakietów pamiątkowych. Tylko wirtualne pieniądze. Brak powiązań z Valve. Ceny przedmiotów, których nikt teraz nie sprzedaje, są szacowane na podstawie podobnych przedmiotów.


