Strona główna /Porównanie /500 Casino vs RainGG

Pojedynek

500 Casino vs RainGG

Tygodniowy wyścig 100k

Przejdź do 500 Casino →
VS

Bonus 5% od wpłaty

Przejdź do RainGG →

Wygrywa RainGG: 8.3 do 7.9 w ocenie ogólnej.

Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.

Oceny w kategoriach

500 CasinoRainGG
9.5Zaufanie i reputacja7.5
6.0Uczciwość i szanse9.0
9.5Wybór gier8.5
6.1Bonusy7.5
7.8Wpłaty i wypłaty9.5
7.5Wygoda użytkowania8.5
500 Casino logo

Wybierz 500 Casino, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Coinflip i Zakłady sportowe
  • ✓chcesz licencjonowanego operatora
  • ✓ufasz dłuższej historii (działa od 2016)
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 7.5)
RainGG logo

Wybierz RainGG, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Upgrader
  • ✓chcesz wypłat na konto, kartę lub PayPal
  • ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (9.0 do 6.0)
  • ✓chcesz więcej sposobów wpłaty (14 do 11)

Obok siebie

500 CasinoRainGG
Ocena ogólna7.98.3
Bonus powitalnyTygodniowy wyścig 100kBonus 5% od wpłaty
Kod promocyjnyBANANACASESBANANAS
Tryby gry76
Metody wpłat1114
Kryptowaluty710
WypłataSkiny, KryptoSkiny, Krypto, Bank, karta lub PayPal
NagrodyRakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingiDarmowe skrzynki, Wyścigi i rankingi
Provably fair—Tak
KYCPrzy niektórych wypłatachPrzy niektórych wypłatach
LicencjaCuraçaoNie podano
Rok założenia20162024
OperatorPerfect Storm B.V. (Curaçao)Make It Holdings Limited (Belize)
Czat na żywoTakTak
Zakłady sportoweTakNie
Sloty i kasyno na żywoTakNie

Tryby gry

500 CasinoRainGG
Otwieranie skrzynek✓✓
Case battle✓✓
Upgrader–✓
Ruletka✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Zakłady sportowe✓–

Metody wpłat

W obu · 9

Skiny CS2Skiny RustBitcoinKartaEthereumDogecoinSolanaLitecoinBNB

Tylko w 500 Casino · 2

Bitcoin CashKarty podarunkowe

Tylko w RainGG · 5

SteamCardanoUSDCUSDTXRP

500 Casino vs RainGG: najczęstsze pytania

500 Casino czy RainGG: który jest lepszy?+

RainGG ma ocenę ogólną 8.3, a 500 Casino 7.9; największą przewagę RainGG ma w kategorii Uczciwość i szanse. Co pasuje do ciebie, zależy i tak od trybów gry i wypłat, których potrzebujesz.

Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy RainGG?+

500 Casino ma 7 trybów gry, a RainGG ma 6.

Czy w 500 Casino i RainGG wypłacę krypto?+

Tak, oba serwisy wypłacają w krypto.

Czy są kody promocyjne do 500 Casino i RainGG?+

Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANAS w RainGG.

Porównaj dwa inne serwisy →