Strona główna /Porównanie /500 Casino vs CSGOWin

Pojedynek

500 Casino vs CSGOWin

Tygodniowy wyścig 100k

Przejdź do 500 Casino →
VS

3 darmowe skrzynki

Przejdź do CSGOWin →

Wygrywa CSGOWin: 8.3 do 7.9 w ocenie ogólnej.

Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.

Oceny w kategoriach

500 CasinoCSGOWin
9.5Zaufanie i reputacja8.0
6.0Uczciwość i szanse8.5
9.5Wybór gier8.5
6.1Bonusy8.5
7.8Wpłaty i wypłaty8.0
7.5Wygoda użytkowania8.5
500 Casino logo

Wybierz 500 Casino, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Coinflip i Zakłady sportowe
  • ✓chcesz wypłacać skiny na Steam
  • ✓chcesz licencjonowanego operatora
  • ✓ufasz dłuższej historii (działa od 2016)
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 8.0)
CSGOWin logo

Wybierz CSGOWin, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Upgrader
  • ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
  • ✓chcesz darmowego bonusu bez wpłaty
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (8.5 do 6.0)

Obok siebie

500 CasinoCSGOWin
Ocena ogólna7.98.3
Bonus powitalnyTygodniowy wyścig 100k3 darmowe skrzynki
Kod promocyjnyBANANACASESBANANAS
Tryby gry76
Metody wpłat1111
Kryptowaluty77
WypłataSkiny, KryptoKrypto
NagrodyRakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingiRakeback, Poziomy i VIP, Darmowe skrzynki, Rain na czacie
Provably fair—Tak
KYCPrzy niektórych wypłatachPrzy niektórych wypłatach
LicencjaCuraçaoNie podano
Rok założenia20162024
OperatorPerfect Storm B.V. (Curaçao)ANOVOS LTD (Limassol, Cyprus)
Czat na żywoTakTak
Zakłady sportoweTakNie
Sloty i kasyno na żywoTakNie

Tryby gry

500 CasinoCSGOWin
Otwieranie skrzynek✓✓
Case battle✓✓
Upgrader–✓
Ruletka✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Zakłady sportowe✓–

Metody wpłat

W obu · 7

Skiny CS2BitcoinKartaKarty podarunkoweEthereumSolanaLitecoin

Tylko w 500 Casino · 4

Skiny RustBitcoin CashDogecoinBNB

Tylko w CSGOWin · 4

USDTTRONUSDCApple Pay

500 Casino vs CSGOWin: najczęstsze pytania

500 Casino czy CSGOWin: który jest lepszy?+

CSGOWin ma ocenę ogólną 8.3, a 500 Casino 7.9; największą przewagę CSGOWin ma w kategorii Uczciwość i szanse. Co pasuje do ciebie, zależy i tak od trybów gry i wypłat, których potrzebujesz.

Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy CSGOWin?+

500 Casino ma 7 trybów gry, a CSGOWin ma 6.

Czy w 500 Casino i CSGOWin wypłacę krypto?+

Tak, oba serwisy wypłacają w krypto.

Czy są kody promocyjne do 500 Casino i CSGOWin?+

Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANAS w CSGOWin.

Porównaj dwa inne serwisy →