Strona główna /Porównanie /500 Casino vs ClashGG

Pojedynek

500 Casino vs ClashGG

Tygodniowy wyścig 100k

Przejdź do 500 Casino →
VS

Bonus 5% od wpłaty

Przejdź do ClashGG →

Wygrywa ClashGG: 8.4 do 7.9 w ocenie ogólnej.

Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.

Oceny w kategoriach

500 CasinoClashGG
9.5Zaufanie i reputacja8.0
6.0Uczciwość i szanse8.5
9.5Wybór gier8.5
6.1Bonusy8.0
7.8Wpłaty i wypłaty9.0
7.5Wygoda użytkowania8.8
500 Casino logo

Wybierz 500 Casino, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Coinflip i Zakłady sportowe
  • ✓chcesz licencjonowanego operatora
  • ✓ufasz dłuższej historii (działa od 2016)
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 8.0)
ClashGG logo

Wybierz ClashGG, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Upgrader
  • ✓wolisz nie weryfikować tożsamości
  • ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
  • ✓chcesz własnego rynku skinów
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (8.5 do 6.0)

Obok siebie

500 CasinoClashGG
Ocena ogólna7.98.4
Bonus powitalnyTygodniowy wyścig 100kBonus 5% od wpłaty
Kod promocyjnyBANANACASESBANANA1
Tryby gry76
Metody wpłat1112
Kryptowaluty78
WypłataSkiny, KryptoSkiny, Krypto, Własny rynek skinów
NagrodyRakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingiRakeback, Poziomy i VIP, Darmowe skrzynki, Wyścigi i rankingi
Provably fair—Tak
KYCPrzy niektórych wypłatachNiewymagana
LicencjaCuraçaoNie podano
Rok założenia20162023
OperatorPerfect Storm B.V. (Curaçao)Rust Clash Entertainment Ltd (Nicosia, Cyprus)
Czat na żywoTakTak
Zakłady sportoweTakNie
Sloty i kasyno na żywoTakNie

Tryby gry

500 CasinoClashGG
Otwieranie skrzynek✓✓
Case battle✓✓
Upgrader–✓
Ruletka✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Zakłady sportowe✓–

Metody wpłat

W obu · 10

Skiny CS2Skiny RustBitcoinKartaKarty podarunkoweEthereumDogecoinSolanaLitecoinBNB

Tylko w 500 Casino · 1

Bitcoin Cash

Tylko w ClashGG · 2

CardanoUSDT

500 Casino vs ClashGG: najczęstsze pytania

500 Casino czy ClashGG: który jest lepszy?+

ClashGG ma ocenę ogólną 8.4, a 500 Casino 7.9; największą przewagę ClashGG ma w kategorii Uczciwość i szanse. Co pasuje do ciebie, zależy i tak od trybów gry i wypłat, których potrzebujesz.

Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy ClashGG?+

500 Casino ma 7 trybów gry, a ClashGG ma 6.

Czy w 500 Casino i ClashGG wypłacę krypto?+

Tak, oba serwisy wypłacają w krypto.

Czy są kody promocyjne do 500 Casino i ClashGG?+

Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANA1 w ClashGG.

Porównaj dwa inne serwisy →