Etusivu /Vertailu /500 Casino vs ClashGG

Vastakkain

500 Casino vs ClashGG

100k viikoittainen kisa

Siirry sivustolle 500 Casino →
VS

5 % talletusbonus

Siirry sivustolle ClashGG →

ClashGG vie voiton: 8.4 vs 7.9 kokonaispisteissä.

Molemmat on pisteytetty samalla kaavalla (näin arvioimme). Parempi valinta riippuu silti siitä mitä pelaat, joten katso listat alta.

Pisteet kategorioittain

500 CasinoClashGG
9.5Luotettavuus ja maine8.0
6.0Reiluus ja todennäköisyydet8.5
9.5Pelivalikoima8.5
6.1Bonukset8.0
7.8Maksut ja kotiutukset9.0
7.5Käyttökokemus8.8
500 Casino logo

Valitse 500 Casino, jos…

  • ✓haluat pelata: Coinflip ja Vedonlyönti
  • ✓haluat lisensoidun operaattorin
  • ✓luotat pidempään historiaan (toiminut vuodesta 2016)
  • ✓sinulle tärkeintä on Luotettavuus ja maine (9.5 vs 8.0)
ClashGG logo

Valitse ClashGG, jos…

  • ✓haluat pelata: Upgrader
  • ✓et halua todentaa henkilöllisyyttäsi
  • ✓haluat provably fair -pelejä, jotka voit tarkistaa itse
  • ✓haluat sivuston oman skinimarketin
  • ✓sinulle tärkeintä on Reiluus ja todennäköisyydet (8.5 vs 6.0)

Rinnakkain

500 CasinoClashGG
Kokonaispisteet7.98.4
Tervetuliaisbonus100k viikoittainen kisa5 % talletusbonus
PromokoodiBANANACASESBANANA1
Pelimuodot76
Talletustavat1112
Kryptovaluutat78
KotiutusSkinit, KryptoSkinit, Krypto, Oma skinikauppa
PalkinnotRakeback, Tasot ja VIP, Kisat ja tulostaulutRakeback, Tasot ja VIP, Ilmaiset caset, Kisat ja tulostaulut
Provably fair—Kyllä
KYCJoissakin kotiutuksissaEi vaadita
LisenssiCuraçaoEi ilmoitettu
Perustettu20162023
YlläpitäjäPerfect Storm B.V. (Curaçao)Rust Clash Entertainment Ltd (Nicosia, Cyprus)
Live-chat-tukiKylläKyllä
VedonlyöntiKylläEi
Kolikkopelit ja live-kasinoKylläEi

Pelimuodot

500 CasinoClashGG
Case opening✓✓
Case battlet✓✓
Upgrader–✓
Ruletti✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Vedonlyönti✓–

Talletustavat

Molemmissa · 10

CS2-skinitRust-skinitBitcoinKorttiLahjakortitEthereumDogecoinSolanaLitecoinBNB

Vain: 500 Casino · 1

Bitcoin Cash

Vain: ClashGG · 2

CardanoUSDT

500 Casino vs ClashGG: usein kysyttyä

500 Casino vai ClashGG: kumpi on parempi?+

ClashGG saa kokonaispisteet 8.4, 500 Casino 7.9, ja suurin ero on kategoriassa Reiluus ja todennäköisyydet. Kumpi sopii sinulle, riippuu silti tarvitsemistasi pelimuodoista ja kotiutustavoista.

Kummassa on enemmän pelimuotoja, 500 Casino vai ClashGG?+

500 Casino: 7 pelimuotoa, ClashGG: 6.

Voiko kryptoa kotiuttaa sivustoilta 500 Casino ja ClashGG?+

Kyllä, molemmat maksavat kryptona.

Onko sivustoille 500 Casino ja ClashGG promokoodia?+

On. Käytä rekisteröityessä koodia BANANACASES sivustolla 500 Casino ja koodia BANANA1 sivustolla ClashGG.

Vertaa kahta muuta sivustoa →