Etusivu /Vertailu /500 Casino vs RainGG

Vastakkain

500 Casino vs RainGG

100k viikoittainen kisa

Siirry sivustolle 500 Casino →
VS

5 % talletusbonus

Siirry sivustolle RainGG →

RainGG vie voiton: 8.3 vs 7.9 kokonaispisteissä.

Molemmat on pisteytetty samalla kaavalla (näin arvioimme). Parempi valinta riippuu silti siitä mitä pelaat, joten katso listat alta.

Pisteet kategorioittain

500 CasinoRainGG
9.5Luotettavuus ja maine7.5
6.0Reiluus ja todennäköisyydet9.0
9.5Pelivalikoima8.5
6.1Bonukset7.5
7.8Maksut ja kotiutukset9.5
7.5Käyttökokemus8.5
500 Casino logo

Valitse 500 Casino, jos…

  • ✓haluat pelata: Coinflip ja Vedonlyönti
  • ✓haluat lisensoidun operaattorin
  • ✓luotat pidempään historiaan (toiminut vuodesta 2016)
  • ✓sinulle tärkeintä on Luotettavuus ja maine (9.5 vs 7.5)
RainGG logo

Valitse RainGG, jos…

  • ✓haluat pelata: Upgrader
  • ✓haluat rahat pankkiin, kortille tai PayPaliin
  • ✓haluat provably fair -pelejä, jotka voit tarkistaa itse
  • ✓sinulle tärkeintä on Reiluus ja todennäköisyydet (9.0 vs 6.0)
  • ✓haluat enemmän talletustapoja (14 vs 11)

Rinnakkain

500 CasinoRainGG
Kokonaispisteet7.98.3
Tervetuliaisbonus100k viikoittainen kisa5 % talletusbonus
PromokoodiBANANACASESBANANAS
Pelimuodot76
Talletustavat1114
Kryptovaluutat710
KotiutusSkinit, KryptoSkinit, Krypto, Pankki, kortti tai PayPal
PalkinnotRakeback, Tasot ja VIP, Kisat ja tulostaulutIlmaiset caset, Kisat ja tulostaulut
Provably fair—Kyllä
KYCJoissakin kotiutuksissaJoissakin kotiutuksissa
LisenssiCuraçaoEi ilmoitettu
Perustettu20162024
YlläpitäjäPerfect Storm B.V. (Curaçao)Make It Holdings Limited (Belize)
Live-chat-tukiKylläKyllä
VedonlyöntiKylläEi
Kolikkopelit ja live-kasinoKylläEi

Pelimuodot

500 CasinoRainGG
Case opening✓✓
Case battlet✓✓
Upgrader–✓
Ruletti✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Vedonlyönti✓–

Talletustavat

Molemmissa · 9

CS2-skinitRust-skinitBitcoinKorttiEthereumDogecoinSolanaLitecoinBNB

Vain: 500 Casino · 2

Bitcoin CashLahjakortit

Vain: RainGG · 5

SteamCardanoUSDCUSDTXRP

500 Casino vs RainGG: usein kysyttyä

500 Casino vai RainGG: kumpi on parempi?+

RainGG saa kokonaispisteet 8.3, 500 Casino 7.9, ja suurin ero on kategoriassa Reiluus ja todennäköisyydet. Kumpi sopii sinulle, riippuu silti tarvitsemistasi pelimuodoista ja kotiutustavoista.

Kummassa on enemmän pelimuotoja, 500 Casino vai RainGG?+

500 Casino: 7 pelimuotoa, RainGG: 6.

Voiko kryptoa kotiuttaa sivustoilta 500 Casino ja RainGG?+

Kyllä, molemmat maksavat kryptona.

Onko sivustoille 500 Casino ja RainGG promokoodia?+

On. Käytä rekisteröityessä koodia BANANACASES sivustolla 500 Casino ja koodia BANANAS sivustolla RainGG.

Vertaa kahta muuta sivustoa →