Etusivu /Vertailu /500 Casino vs CSGOWin

Vastakkain

500 Casino vs CSGOWin

100k viikoittainen kisa

Siirry sivustolle 500 Casino →
VS

3 ilmaista casea

Siirry sivustolle CSGOWin →

CSGOWin vie voiton: 8.3 vs 7.9 kokonaispisteissä.

Molemmat on pisteytetty samalla kaavalla (näin arvioimme). Parempi valinta riippuu silti siitä mitä pelaat, joten katso listat alta.

Pisteet kategorioittain

500 CasinoCSGOWin
9.5Luotettavuus ja maine8.0
6.0Reiluus ja todennäköisyydet8.5
9.5Pelivalikoima8.5
6.1Bonukset8.5
7.8Maksut ja kotiutukset8.0
7.5Käyttökokemus8.5
500 Casino logo

Valitse 500 Casino, jos…

  • ✓haluat pelata: Coinflip ja Vedonlyönti
  • ✓haluat kotiuttaa skinejä Steamiin
  • ✓haluat lisensoidun operaattorin
  • ✓luotat pidempään historiaan (toiminut vuodesta 2016)
  • ✓sinulle tärkeintä on Luotettavuus ja maine (9.5 vs 8.0)
CSGOWin logo

Valitse CSGOWin, jos…

  • ✓haluat pelata: Upgrader
  • ✓haluat provably fair -pelejä, jotka voit tarkistaa itse
  • ✓haluat ilmaisen bonuksen ilman talletusta
  • ✓sinulle tärkeintä on Reiluus ja todennäköisyydet (8.5 vs 6.0)

Rinnakkain

500 CasinoCSGOWin
Kokonaispisteet7.98.3
Tervetuliaisbonus100k viikoittainen kisa3 ilmaista casea
PromokoodiBANANACASESBANANAS
Pelimuodot76
Talletustavat1111
Kryptovaluutat77
KotiutusSkinit, KryptoKrypto
PalkinnotRakeback, Tasot ja VIP, Kisat ja tulostaulutRakeback, Tasot ja VIP, Ilmaiset caset, Chat-rain
Provably fair—Kyllä
KYCJoissakin kotiutuksissaJoissakin kotiutuksissa
LisenssiCuraçaoEi ilmoitettu
Perustettu20162024
YlläpitäjäPerfect Storm B.V. (Curaçao)ANOVOS LTD (Limassol, Cyprus)
Live-chat-tukiKylläKyllä
VedonlyöntiKylläEi
Kolikkopelit ja live-kasinoKylläEi

Pelimuodot

500 CasinoCSGOWin
Case opening✓✓
Case battlet✓✓
Upgrader–✓
Ruletti✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Vedonlyönti✓–

Talletustavat

Molemmissa · 7

CS2-skinitBitcoinKorttiLahjakortitEthereumSolanaLitecoin

Vain: 500 Casino · 4

Rust-skinitBitcoin CashDogecoinBNB

Vain: CSGOWin · 4

USDTTRONUSDCApple Pay

500 Casino vs CSGOWin: usein kysyttyä

500 Casino vai CSGOWin: kumpi on parempi?+

CSGOWin saa kokonaispisteet 8.3, 500 Casino 7.9, ja suurin ero on kategoriassa Reiluus ja todennäköisyydet. Kumpi sopii sinulle, riippuu silti tarvitsemistasi pelimuodoista ja kotiutustavoista.

Kummassa on enemmän pelimuotoja, 500 Casino vai CSGOWin?+

500 Casino: 7 pelimuotoa, CSGOWin: 6.

Voiko kryptoa kotiuttaa sivustoilta 500 Casino ja CSGOWin?+

Kyllä, molemmat maksavat kryptona.

Onko sivustoille 500 Casino ja CSGOWin promokoodia?+

On. Käytä rekisteröityessä koodia BANANACASES sivustolla 500 Casino ja koodia BANANAS sivustolla CSGOWin.

Vertaa kahta muuta sivustoa →