Forside /Sammenlign /500 Casino vs CSGOWin

Mod hinanden

500 Casino vs CSGOWin

Ugentligt race på 100k

Besøg 500 Casino →
VS

3 gratis cases

Besøg CSGOWin →

CSGOWin vinder: 8.3 mod 7.9 samlet.

Begge sider får score efter samme formel (sådan bedømmer vi). Hvad der passer bedst, afhænger stadig af hvad du spiller, så tjek listerne nedenfor.

Score per kategori

500 CasinoCSGOWin
9.5Troværdighed & omdømme8.0
6.0Fairness & odds8.5
9.5Spiludvalg8.5
6.1Bonusser8.5
7.8Betalinger & udbetalinger8.0
7.5Brugeroplevelse8.5
500 Casino logo

Vælg 500 Casino, hvis…

  • ✓du vil spille Coinflip og Sportsbetting
  • ✓du vil hæve skins til Steam
  • ✓du vil have en licenseret operatør
  • ✓du stoler mere på en lang historik (kørt siden 2016)
  • ✓du går mest op i Troværdighed & omdømme (9.5 mod 8.0)
CSGOWin logo

Vælg CSGOWin, hvis…

  • ✓du vil spille Upgrader
  • ✓du vil have provably fair-spil, som du selv kan tjekke
  • ✓du vil have en gratis bonus uden at indbetale først
  • ✓du går mest op i Fairness & odds (8.5 mod 6.0)

Side om side

500 CasinoCSGOWin
Samlet score7.98.3
VelkomstbonusUgentligt race på 100k3 gratis cases
PromokodeBANANACASESBANANAS
Spiltyper76
Indbetalingsmetoder1111
Kryptovalutaer77
UdbetalingSkins, KryptoKrypto
BelønningerRakeback, Niveauer & VIP, Ræs & leaderboardsRakeback, Niveauer & VIP, Gratis cases, Chat-rain
Provably fair—Ja
KYCVed nogle udbetalingerVed nogle udbetalinger
LicensCuraçaoIngen oplyst
Grundlagt20162024
OperatørPerfect Storm B.V. (Curaçao)ANOVOS LTD (Limassol, Cyprus)
Live chat-supportJaJa
SportsbettingJaNej
Slots & live casinoJaNej

Spiltyper

500 CasinoCSGOWin
Case-åbning✓✓
Case battles✓✓
Upgrader–✓
Roulette✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Sportsbetting✓–

Indbetalingsmetoder

På begge · 7

CS2-skinsBitcoinKortGavekortEthereumSolanaLitecoin

Kun på 500 Casino · 4

Rust-skinsBitcoin CashDogecoinBNB

Kun på CSGOWin · 4

USDTTRONUSDCApple Pay

500 Casino vs CSGOWin: ofte stillede spørgsmål

500 Casino eller CSGOWin: hvilken er bedst?+

CSGOWin får 8.3 samlet mod 7.9 til 500 Casino, og det største forspring er i Fairness & odds. Hvilken der passer dig, afhænger stadig af de spiltyper og udbetalinger, du har brug for.

Hvilken har flest spiltyper, 500 Casino eller CSGOWin?+

500 Casino har 7 spiltyper, og CSGOWin har 6.

Kan jeg hæve krypto på 500 Casino og CSGOWin?+

Ja, begge sider udbetaler i krypto.

Er der promokoder til 500 Casino og CSGOWin?+

Ja. Brug BANANACASES på 500 Casino og BANANAS på CSGOWin, når du opretter dig.

Sammenlign to andre sider →