Forside /Sammenlign /500 Casino vs RainGG

Mod hinanden

500 Casino vs RainGG

Ugentligt race på 100k

Besøg 500 Casino →
VS

5 % indbetalingsbonus

Besøg RainGG →

RainGG vinder: 8.3 mod 7.9 samlet.

Begge sider får score efter samme formel (sådan bedømmer vi). Hvad der passer bedst, afhænger stadig af hvad du spiller, så tjek listerne nedenfor.

Score per kategori

500 CasinoRainGG
9.5Troværdighed & omdømme7.5
6.0Fairness & odds9.0
9.5Spiludvalg8.5
6.1Bonusser7.5
7.8Betalinger & udbetalinger9.5
7.5Brugeroplevelse8.5
500 Casino logo

Vælg 500 Casino, hvis…

  • ✓du vil spille Coinflip og Sportsbetting
  • ✓du vil have en licenseret operatør
  • ✓du stoler mere på en lang historik (kørt siden 2016)
  • ✓du går mest op i Troværdighed & omdømme (9.5 mod 7.5)
RainGG logo

Vælg RainGG, hvis…

  • ✓du vil spille Upgrader
  • ✓du vil have udbetaling til bank, kort eller PayPal
  • ✓du vil have provably fair-spil, som du selv kan tjekke
  • ✓du går mest op i Fairness & odds (9.0 mod 6.0)
  • ✓du vil have flere måder at indbetale på (14 mod 11)

Side om side

500 CasinoRainGG
Samlet score7.98.3
VelkomstbonusUgentligt race på 100k5 % indbetalingsbonus
PromokodeBANANACASESBANANAS
Spiltyper76
Indbetalingsmetoder1114
Kryptovalutaer710
UdbetalingSkins, KryptoSkins, Krypto, Bank, kort eller PayPal
BelønningerRakeback, Niveauer & VIP, Ræs & leaderboardsGratis cases, Ræs & leaderboards
Provably fair—Ja
KYCVed nogle udbetalingerVed nogle udbetalinger
LicensCuraçaoIngen oplyst
Grundlagt20162024
OperatørPerfect Storm B.V. (Curaçao)Make It Holdings Limited (Belize)
Live chat-supportJaJa
SportsbettingJaNej
Slots & live casinoJaNej

Spiltyper

500 CasinoRainGG
Case-åbning✓✓
Case battles✓✓
Upgrader–✓
Roulette✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Mines✓✓
Sportsbetting✓–

Indbetalingsmetoder

På begge · 9

CS2-skinsRust-skinsBitcoinKortEthereumDogecoinSolanaLitecoinBNB

Kun på 500 Casino · 2

Bitcoin CashGavekort

Kun på RainGG · 5

SteamCardanoUSDCUSDTXRP

500 Casino vs RainGG: ofte stillede spørgsmål

500 Casino eller RainGG: hvilken er bedst?+

RainGG får 8.3 samlet mod 7.9 til 500 Casino, og det største forspring er i Fairness & odds. Hvilken der passer dig, afhænger stadig af de spiltyper og udbetalinger, du har brug for.

Hvilken har flest spiltyper, 500 Casino eller RainGG?+

500 Casino har 7 spiltyper, og RainGG har 6.

Kan jeg hæve krypto på 500 Casino og RainGG?+

Ja, begge sider udbetaler i krypto.

Er der promokoder til 500 Casino og RainGG?+

Ja. Brug BANANACASES på 500 Casino og BANANAS på RainGG, når du opretter dig.

Sammenlign to andre sider →