Strona główna /Porównanie /500 Casino vs CSBattle

Pojedynek

500 Casino vs CSBattle

Tygodniowy wyścig 100k

Przejdź do 500 Casino →
VS

$2 za darmo

Przejdź do CSBattle →

Wygrywa 500 Casino: 7.9 do 7.0 w ocenie ogólnej.

Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.

Oceny w kategoriach

500 CasinoCSBattle
9.5Zaufanie i reputacja4.5
6.0Uczciwość i szanse8.5
9.5Wybór gier9.0
6.1Bonusy6.4
7.8Wpłaty i wypłaty8.0
7.5Wygoda użytkowania7.5
500 Casino logo

Wybierz 500 Casino, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Zakłady sportowe
  • ✓chcesz licencjonowanego operatora
  • ✓ufasz dłuższej historii (działa od 2016)
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 4.5)
CSBattle logo

Wybierz CSBattle, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Upgrader
  • ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
  • ✓chcesz darmowego bonusu bez wpłaty
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (8.5 do 6.0)

Obok siebie

500 CasinoCSBattle
Ocena ogólna7.97.0
Bonus powitalnyTygodniowy wyścig 100k$2 za darmo
Kod promocyjnyBANANACASESBANANAS
Tryby gry77
Metody wpłat1112
Kryptowaluty77
WypłataSkiny, KryptoSkiny, Krypto
NagrodyRakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingiRakeback, Wyścigi i rankingi
Provably fair—Tak
KYCPrzy niektórych wypłatachPrzy niektórych wypłatach
LicencjaCuraçaoNie podano
Rok założenia20162025
OperatorPerfect Storm B.V. (Curaçao)Nameless Ltd (Costa Rica)
Czat na żywoTakTak
Zakłady sportoweTakNie
Sloty i kasyno na żywoTakNie

Tryby gry

500 CasinoCSBattle
Otwieranie skrzynek✓✓
Case battle✓✓
Upgrader–✓
Ruletka✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓✓
Mines✓✓
Zakłady sportowe✓–

Metody wpłat

W obu · 9

Skiny CS2Skiny RustBitcoinKartaKarty podarunkoweEthereumSolanaLitecoinBNB

Tylko w 500 Casino · 2

Bitcoin CashDogecoin

Tylko w CSBattle · 3

Skiny Dota 2USDTXRP

500 Casino vs CSBattle: najczęstsze pytania

500 Casino czy CSBattle: który jest lepszy?+

500 Casino ma ocenę ogólną 7.9, a CSBattle 7.0; największą przewagę 500 Casino ma w kategorii Zaufanie i reputacja. Co pasuje do ciebie, zależy i tak od trybów gry i wypłat, których potrzebujesz.

Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy CSBattle?+

Oba mają 7 trybów gry.

Czy w 500 Casino i CSBattle wypłacę krypto?+

Tak, oba serwisy wypłacają w krypto.

Czy są kody promocyjne do 500 Casino i CSBattle?+

Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANAS w CSBattle.

Porównaj dwa inne serwisy →