Etusivu /Vertailu /500 Casino vs CSBattle

Vastakkain

500 Casino vs CSBattle

100k viikoittainen kisa

Siirry sivustolle 500 Casino →
VS

$2 ilmaiseksi

Siirry sivustolle CSBattle →

500 Casino vie voiton: 7.9 vs 7.0 kokonaispisteissä.

Molemmat on pisteytetty samalla kaavalla (näin arvioimme). Parempi valinta riippuu silti siitä mitä pelaat, joten katso listat alta.

Pisteet kategorioittain

500 CasinoCSBattle
9.5Luotettavuus ja maine4.5
6.0Reiluus ja todennäköisyydet8.5
9.5Pelivalikoima9.0
6.1Bonukset6.4
7.8Maksut ja kotiutukset8.0
7.5Käyttökokemus7.5
500 Casino logo

Valitse 500 Casino, jos…

  • ✓haluat pelata: Vedonlyönti
  • ✓haluat lisensoidun operaattorin
  • ✓luotat pidempään historiaan (toiminut vuodesta 2016)
  • ✓sinulle tärkeintä on Luotettavuus ja maine (9.5 vs 4.5)
CSBattle logo

Valitse CSBattle, jos…

  • ✓haluat pelata: Upgrader
  • ✓haluat provably fair -pelejä, jotka voit tarkistaa itse
  • ✓haluat ilmaisen bonuksen ilman talletusta
  • ✓sinulle tärkeintä on Reiluus ja todennäköisyydet (8.5 vs 6.0)

Rinnakkain

500 CasinoCSBattle
Kokonaispisteet7.97.0
Tervetuliaisbonus100k viikoittainen kisa$2 ilmaiseksi
PromokoodiBANANACASESBANANAS
Pelimuodot77
Talletustavat1112
Kryptovaluutat77
KotiutusSkinit, KryptoSkinit, Krypto
PalkinnotRakeback, Tasot ja VIP, Kisat ja tulostaulutRakeback, Kisat ja tulostaulut
Provably fair—Kyllä
KYCJoissakin kotiutuksissaJoissakin kotiutuksissa
LisenssiCuraçaoEi ilmoitettu
Perustettu20162025
YlläpitäjäPerfect Storm B.V. (Curaçao)Nameless Ltd (Costa Rica)
Live-chat-tukiKylläKyllä
VedonlyöntiKylläEi
Kolikkopelit ja live-kasinoKylläEi

Pelimuodot

500 CasinoCSBattle
Case opening✓✓
Case battlet✓✓
Upgrader–✓
Ruletti✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓✓
Mines✓✓
Vedonlyönti✓–

Talletustavat

Molemmissa · 9

CS2-skinitRust-skinitBitcoinKorttiLahjakortitEthereumSolanaLitecoinBNB

Vain: 500 Casino · 2

Bitcoin CashDogecoin

Vain: CSBattle · 3

Dota 2 -skinitUSDTXRP

500 Casino vs CSBattle: usein kysyttyä

500 Casino vai CSBattle: kumpi on parempi?+

500 Casino saa kokonaispisteet 7.9, CSBattle 7.0, ja suurin ero on kategoriassa Luotettavuus ja maine. Kumpi sopii sinulle, riippuu silti tarvitsemistasi pelimuodoista ja kotiutustavoista.

Kummassa on enemmän pelimuotoja, 500 Casino vai CSBattle?+

Molemmissa on 7 pelimuotoa.

Voiko kryptoa kotiuttaa sivustoilta 500 Casino ja CSBattle?+

Kyllä, molemmat maksavat kryptona.

Onko sivustoille 500 Casino ja CSBattle promokoodia?+

On. Käytä rekisteröityessä koodia BANANACASES sivustolla 500 Casino ja koodia BANANAS sivustolla CSBattle.

Vertaa kahta muuta sivustoa →