Strona główna /Porównanie /500 Casino vs OpenStars

Pojedynek

500 Casino vs OpenStars

Tygodniowy wyścig 100k

Przejdź do 500 Casino →
VS

$0.50 za darmo

Przejdź do OpenStars →

Wygrywa 500 Casino: 7.9 do 7.4 w ocenie ogólnej.

Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.

Oceny w kategoriach

500 CasinoOpenStars
9.5Zaufanie i reputacja6.0
6.0Uczciwość i szanse8.5
9.5Wybór gier9.0
6.1Bonusy7.1
7.8Wpłaty i wypłaty6.3
7.5Wygoda użytkowania8.5
500 Casino logo

Wybierz 500 Casino, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Coinflip, Mines i Zakłady sportowe
  • ✓chcesz wypłacać w krypto
  • ✓chcesz licencjonowanego operatora
  • ✓ufasz dłuższej historii (działa od 2016)
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 6.0)
OpenStars logo

Wybierz OpenStars, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Upgrader, Jackpot i Kontrakty (trade-up)
  • ✓wolisz nie weryfikować tożsamości
  • ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
  • ✓chcesz darmowego bonusu bez wpłaty
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (8.5 do 6.0)

Obok siebie

500 CasinoOpenStars
Ocena ogólna7.97.4
Bonus powitalnyTygodniowy wyścig 100k$0.50 za darmo
Kod promocyjnyBANANACASESBANANAS
Tryby gry77
Metody wpłat1111
Kryptowaluty78
WypłataSkiny, KryptoSkiny
NagrodyRakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingiPoziomy i VIP, Darmowe skrzynki, Cashback
Provably fair—Tak
KYCPrzy niektórych wypłatachNiewymagana
LicencjaCuraçaoNie podano
Rok założenia20162022
OperatorPerfect Storm B.V. (Curaçao)Reponex LTD (Nicosia, Cyprus)
Czat na żywoTakTak
Zakłady sportoweTakNie
Sloty i kasyno na żywoTakNie

Tryby gry

500 CasinoOpenStars
Otwieranie skrzynek✓✓
Case battle✓✓
Upgrader–✓
Ruletka✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Jackpot–✓
Kontrakty (trade-up)–✓
Mines✓–
Zakłady sportowe✓–

Metody wpłat

W obu · 9

Skiny CS2BitcoinBitcoin CashKartaKarty podarunkoweEthereumDogecoinLitecoinBNB

Tylko w 500 Casino · 2

Skiny RustSolana

Tylko w OpenStars · 2

CardanoXRP

500 Casino vs OpenStars: najczęstsze pytania

500 Casino czy OpenStars: który jest lepszy?+

500 Casino ma ocenę ogólną 7.9, a OpenStars 7.4; największą przewagę 500 Casino ma w kategorii Zaufanie i reputacja. Co pasuje do ciebie, zależy i tak od trybów gry i wypłat, których potrzebujesz.

Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy OpenStars?+

Oba mają 7 trybów gry.

Czy w 500 Casino i OpenStars wypłacę krypto?+

Tylko 500 Casino wypłaca w krypto. OpenStars wypłaca jako: skiny.

Czy są kody promocyjne do 500 Casino i OpenStars?+

Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANAS w OpenStars.

Porównaj dwa inne serwisy →