Etusivu /Vertailu /500 Casino vs OpenStars

Vastakkain

500 Casino vs OpenStars

100k viikoittainen kisa

Siirry sivustolle 500 Casino →
VS

$0.50 ilmaiseksi

Siirry sivustolle OpenStars →

500 Casino vie voiton: 7.9 vs 7.4 kokonaispisteissä.

Molemmat on pisteytetty samalla kaavalla (näin arvioimme). Parempi valinta riippuu silti siitä mitä pelaat, joten katso listat alta.

Pisteet kategorioittain

500 CasinoOpenStars
9.5Luotettavuus ja maine6.0
6.0Reiluus ja todennäköisyydet8.5
9.5Pelivalikoima9.0
6.1Bonukset7.1
7.8Maksut ja kotiutukset6.3
7.5Käyttökokemus8.5
500 Casino logo

Valitse 500 Casino, jos…

  • ✓haluat pelata: Coinflip, Mines ja Vedonlyönti
  • ✓haluat kotiuttaa kryptona
  • ✓haluat lisensoidun operaattorin
  • ✓luotat pidempään historiaan (toiminut vuodesta 2016)
  • ✓sinulle tärkeintä on Luotettavuus ja maine (9.5 vs 6.0)
OpenStars logo

Valitse OpenStars, jos…

  • ✓haluat pelata: Upgrader, Jackpot ja Trade-up-sopimukset
  • ✓et halua todentaa henkilöllisyyttäsi
  • ✓haluat provably fair -pelejä, jotka voit tarkistaa itse
  • ✓haluat ilmaisen bonuksen ilman talletusta
  • ✓sinulle tärkeintä on Reiluus ja todennäköisyydet (8.5 vs 6.0)

Rinnakkain

500 CasinoOpenStars
Kokonaispisteet7.97.4
Tervetuliaisbonus100k viikoittainen kisa$0.50 ilmaiseksi
PromokoodiBANANACASESBANANAS
Pelimuodot77
Talletustavat1111
Kryptovaluutat78
KotiutusSkinit, KryptoSkinit
PalkinnotRakeback, Tasot ja VIP, Kisat ja tulostaulutTasot ja VIP, Ilmaiset caset, Cashback
Provably fair—Kyllä
KYCJoissakin kotiutuksissaEi vaadita
LisenssiCuraçaoEi ilmoitettu
Perustettu20162022
YlläpitäjäPerfect Storm B.V. (Curaçao)Reponex LTD (Nicosia, Cyprus)
Live-chat-tukiKylläKyllä
VedonlyöntiKylläEi
Kolikkopelit ja live-kasinoKylläEi

Pelimuodot

500 CasinoOpenStars
Case opening✓✓
Case battlet✓✓
Upgrader–✓
Ruletti✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓–
Jackpot–✓
Trade-up-sopimukset–✓
Mines✓–
Vedonlyönti✓–

Talletustavat

Molemmissa · 9

CS2-skinitBitcoinBitcoin CashKorttiLahjakortitEthereumDogecoinLitecoinBNB

Vain: 500 Casino · 2

Rust-skinitSolana

Vain: OpenStars · 2

CardanoXRP

500 Casino vs OpenStars: usein kysyttyä

500 Casino vai OpenStars: kumpi on parempi?+

500 Casino saa kokonaispisteet 7.9, OpenStars 7.4, ja suurin ero on kategoriassa Luotettavuus ja maine. Kumpi sopii sinulle, riippuu silti tarvitsemistasi pelimuodoista ja kotiutustavoista.

Kummassa on enemmän pelimuotoja, 500 Casino vai OpenStars?+

Molemmissa on 7 pelimuotoa.

Voiko kryptoa kotiuttaa sivustoilta 500 Casino ja OpenStars?+

Vain 500 Casino maksaa kryptona. OpenStars maksaa näin: skinit.

Onko sivustoille 500 Casino ja OpenStars promokoodia?+

On. Käytä rekisteröityessä koodia BANANACASES sivustolla 500 Casino ja koodia BANANAS sivustolla OpenStars.

Vertaa kahta muuta sivustoa →