Strona główna /Porównanie /500 Casino vs CSGOFast

Pojedynek

500 Casino vs CSGOFast

Tygodniowy wyścig 100k

Przejdź do 500 Casino →
VS

Darmowa skrzynka

Przejdź do CSGOFast →

Wygrywa 500 Casino: 7.9 do 7.8 w ocenie ogólnej.

Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.

Oceny w kategoriach

500 CasinoCSGOFast
9.5Zaufanie i reputacja8.0
6.0Uczciwość i szanse8.5
9.5Wybór gier9.0
6.1Bonusy6.4
7.8Wpłaty i wypłaty7.5
7.5Wygoda użytkowania7.5
500 Casino logo

Wybierz 500 Casino, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Mines i Zakłady sportowe
  • ✓chcesz licencjonowanego operatora
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 8.0)
CSGOFast logo

Wybierz CSGOFast, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Upgrader, Jackpot i Kontrakty (trade-up)
  • ✓wolisz nie weryfikować tożsamości
  • ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
  • ✓chcesz darmowego bonusu bez wpłaty
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (8.5 do 6.0)

Obok siebie

500 CasinoCSGOFast
Ocena ogólna7.97.8
Bonus powitalnyTygodniowy wyścig 100kDarmowa skrzynka
Kod promocyjnyBANANACASESBANANACASES
Tryby gry78
Metody wpłat1113
Kryptowaluty710
WypłataSkiny, KryptoSkiny, Krypto
NagrodyRakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingiRain na czacie, Misje i battle pass
Provably fair—Tak
KYCPrzy niektórych wypłatachNiewymagana
LicencjaCuraçaoNie podano
Rok założenia20162015
OperatorPerfect Storm B.V. (Curaçao)GAMUSOFT LP (England)
Czat na żywoTakTak
Zakłady sportoweTakNie
Sloty i kasyno na żywoTakTak

Tryby gry

500 CasinoCSGOFast
Otwieranie skrzynek✓✓
Case battle✓✓
Upgrader–✓
Ruletka✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓✓
Jackpot–✓
Kontrakty (trade-up)–✓
Mines✓–
Zakłady sportowe✓–

Metody wpłat

W obu · 10

Skiny CS2BitcoinBitcoin CashKartaKarty podarunkoweEthereumDogecoinSolanaLitecoinBNB

Tylko w 500 Casino · 1

Skiny Rust

Tylko w CSGOFast · 3

CardanoUSDCUSDT

500 Casino vs CSGOFast: najczęstsze pytania

500 Casino czy CSGOFast: który jest lepszy?+

500 Casino ma ocenę ogólną 7.9, a CSGOFast 7.8; największą przewagę 500 Casino ma w kategorii Zaufanie i reputacja. Co pasuje do ciebie, zależy i tak od trybów gry i wypłat, których potrzebujesz.

Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy CSGOFast?+

CSGOFast ma 8 trybów gry, a 500 Casino ma 7.

Czy w 500 Casino i CSGOFast wypłacę krypto?+

Tak, oba serwisy wypłacają w krypto.

Czy są kody promocyjne do 500 Casino i CSGOFast?+

Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANACASES w CSGOFast.

Porównaj dwa inne serwisy →