Etusivu /Vertailu /500 Casino vs CSGOFast

Vastakkain

500 Casino vs CSGOFast

100k viikoittainen kisa

Siirry sivustolle 500 Casino →
VS

Ilmainen case

Siirry sivustolle CSGOFast →

500 Casino vie voiton: 7.9 vs 7.8 kokonaispisteissä.

Molemmat on pisteytetty samalla kaavalla (näin arvioimme). Parempi valinta riippuu silti siitä mitä pelaat, joten katso listat alta.

Pisteet kategorioittain

500 CasinoCSGOFast
9.5Luotettavuus ja maine8.0
6.0Reiluus ja todennäköisyydet8.5
9.5Pelivalikoima9.0
6.1Bonukset6.4
7.8Maksut ja kotiutukset7.5
7.5Käyttökokemus7.5
500 Casino logo

Valitse 500 Casino, jos…

  • ✓haluat pelata: Mines ja Vedonlyönti
  • ✓haluat lisensoidun operaattorin
  • ✓sinulle tärkeintä on Luotettavuus ja maine (9.5 vs 8.0)
CSGOFast logo

Valitse CSGOFast, jos…

  • ✓haluat pelata: Upgrader, Jackpot ja Trade-up-sopimukset
  • ✓et halua todentaa henkilöllisyyttäsi
  • ✓haluat provably fair -pelejä, jotka voit tarkistaa itse
  • ✓haluat ilmaisen bonuksen ilman talletusta
  • ✓sinulle tärkeintä on Reiluus ja todennäköisyydet (8.5 vs 6.0)

Rinnakkain

500 CasinoCSGOFast
Kokonaispisteet7.97.8
Tervetuliaisbonus100k viikoittainen kisaIlmainen case
PromokoodiBANANACASESBANANACASES
Pelimuodot78
Talletustavat1113
Kryptovaluutat710
KotiutusSkinit, KryptoSkinit, Krypto
PalkinnotRakeback, Tasot ja VIP, Kisat ja tulostaulutChat-rain, Tehtävät ja battle pass
Provably fair—Kyllä
KYCJoissakin kotiutuksissaEi vaadita
LisenssiCuraçaoEi ilmoitettu
Perustettu20162015
YlläpitäjäPerfect Storm B.V. (Curaçao)GAMUSOFT LP (England)
Live-chat-tukiKylläKyllä
VedonlyöntiKylläEi
Kolikkopelit ja live-kasinoKylläKyllä

Pelimuodot

500 CasinoCSGOFast
Case opening✓✓
Case battlet✓✓
Upgrader–✓
Ruletti✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓✓
Jackpot–✓
Trade-up-sopimukset–✓
Mines✓–
Vedonlyönti✓–

Talletustavat

Molemmissa · 10

CS2-skinitBitcoinBitcoin CashKorttiLahjakortitEthereumDogecoinSolanaLitecoinBNB

Vain: 500 Casino · 1

Rust-skinit

Vain: CSGOFast · 3

CardanoUSDCUSDT

500 Casino vs CSGOFast: usein kysyttyä

500 Casino vai CSGOFast: kumpi on parempi?+

500 Casino saa kokonaispisteet 7.9, CSGOFast 7.8, ja suurin ero on kategoriassa Luotettavuus ja maine. Kumpi sopii sinulle, riippuu silti tarvitsemistasi pelimuodoista ja kotiutustavoista.

Kummassa on enemmän pelimuotoja, 500 Casino vai CSGOFast?+

CSGOFast: 8 pelimuotoa, 500 Casino: 7.

Voiko kryptoa kotiuttaa sivustoilta 500 Casino ja CSGOFast?+

Kyllä, molemmat maksavat kryptona.

Onko sivustoille 500 Casino ja CSGOFast promokoodia?+

On. Käytä rekisteröityessä koodia BANANACASES sivustolla 500 Casino ja koodia BANANACASES sivustolla CSGOFast.

Vertaa kahta muuta sivustoa →