Pojedynek
500 Casino vs CSGOBig
VS
Remis: oba mają ocenę 7.9.
Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.
Oceny w kategoriach
500 CasinoCSGOBig
9.5Zaufanie i reputacja6.0
6.0Uczciwość i szanse8.5
9.5Wybór gier10.0
6.1Bonusy8.5
7.8Wpłaty i wypłaty8.0
7.5Wygoda użytkowania7.5

Wybierz 500 Casino, jeśli…
- ✓chcesz grać w: Zakłady sportowe
- ✓chcesz licencjonowanego operatora
- ✓ufasz dłuższej historii (działa od 2016)
- ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 6.0)

Wybierz CSGOBig, jeśli…
- ✓chcesz grać w: Upgrader i Jackpot
- ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
- ✓chcesz darmowego bonusu bez wpłaty
- ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (8.5 do 6.0)
Obok siebie
![]() | ![]() | |
|---|---|---|
| Ocena ogólna | 7.9 | 7.9 |
| Bonus powitalny | Tygodniowy wyścig 100k | 3 darmowe skrzynki |
| Kod promocyjny | BANANACASES | BANANA1 |
| Tryby gry | 7 | 8 |
| Metody wpłat | 11 | 12 |
| Kryptowaluty | 7 | 7 |
| Wypłata | Skiny, Krypto | Skiny, Krypto |
| Nagrody | Rakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingi | Poziomy i VIP, Darmowe skrzynki, Wyścigi i rankingi, Cashback, Rain na czacie |
| Provably fair | — | Tak |
| KYC | Przy niektórych wypłatach | Przy niektórych wypłatach |
| Licencja | Curaçao | Nie podano |
| Rok założenia | 2016 | 2023 |
| Operator | Perfect Storm B.V. (Curaçao) | True Polygon Entertainment Limited (Cyprus) |
| Czat na żywo | Tak | Tak |
| Zakłady sportowe | Tak | Nie |
| Sloty i kasyno na żywo | Tak | Tak |
Tryby gry
| 500 Casino | CSGOBig | |
|---|---|---|
| Otwieranie skrzynek | ✓ | ✓ |
| Case battle | ✓ | ✓ |
| Upgrader | – | ✓ |
| Ruletka | ✓ | ✓ |
| Crash | ✓ | ✓ |
| Coinflip | ✓ | ✓ |
| Jackpot | – | ✓ |
| Mines | ✓ | ✓ |
| Zakłady sportowe | ✓ | – |
Metody wpłat
W obu · 8
Skiny CS2BitcoinKartaKarty podarunkoweEthereumDogecoinSolanaLitecoin
Tylko w 500 Casino · 3
Skiny RustBitcoin CashBNB
Tylko w CSGOBig · 4
XRPUSDTGoogle PayApple Pay
500 Casino vs CSGOBig: najczęstsze pytania
500 Casino czy CSGOBig: który jest lepszy?+
Remis: 500 Casino i CSGOBig mają ocenę 7.9. Wybierz według trybów gry, wypłat i bonusu, który wolisz.
Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy CSGOBig?+
CSGOBig ma 8 trybów gry, a 500 Casino ma 7.
Czy w 500 Casino i CSGOBig wypłacę krypto?+
Tak, oba serwisy wypłacają w krypto.
Czy są kody promocyjne do 500 Casino i CSGOBig?+
Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANA1 w CSGOBig.




