Strona główna /Porównanie /500 Casino vs CSGOBig

Pojedynek

500 Casino vs CSGOBig

Tygodniowy wyścig 100k

Przejdź do 500 Casino →
VS

3 darmowe skrzynki

Przejdź do CSGOBig →

Remis: oba mają ocenę 7.9.

Oba serwisy oceniamy tą samą formułą (jak oceniamy). Lepszy wybór i tak zależy od tego, w co grasz, więc sprawdź listy poniżej.

Oceny w kategoriach

500 CasinoCSGOBig
9.5Zaufanie i reputacja6.0
6.0Uczciwość i szanse8.5
9.5Wybór gier10.0
6.1Bonusy8.5
7.8Wpłaty i wypłaty8.0
7.5Wygoda użytkowania7.5
500 Casino logo

Wybierz 500 Casino, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Zakłady sportowe
  • ✓chcesz licencjonowanego operatora
  • ✓ufasz dłuższej historii (działa od 2016)
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Zaufanie i reputacja (9.5 do 6.0)
CSGOBig logo

Wybierz CSGOBig, jeśli…

  • ✓chcesz grać w: Upgrader i Jackpot
  • ✓chcesz gier provably fair, które sprawdzisz sam
  • ✓chcesz darmowego bonusu bez wpłaty
  • ✓najważniejsza jest dla ciebie kategoria Uczciwość i szanse (8.5 do 6.0)

Obok siebie

500 CasinoCSGOBig
Ocena ogólna7.97.9
Bonus powitalnyTygodniowy wyścig 100k3 darmowe skrzynki
Kod promocyjnyBANANACASESBANANA1
Tryby gry78
Metody wpłat1112
Kryptowaluty77
WypłataSkiny, KryptoSkiny, Krypto
NagrodyRakeback, Poziomy i VIP, Wyścigi i rankingiPoziomy i VIP, Darmowe skrzynki, Wyścigi i rankingi, Cashback, Rain na czacie
Provably fair—Tak
KYCPrzy niektórych wypłatachPrzy niektórych wypłatach
LicencjaCuraçaoNie podano
Rok założenia20162023
OperatorPerfect Storm B.V. (Curaçao)True Polygon Entertainment Limited (Cyprus)
Czat na żywoTakTak
Zakłady sportoweTakNie
Sloty i kasyno na żywoTakTak

Tryby gry

500 CasinoCSGOBig
Otwieranie skrzynek✓✓
Case battle✓✓
Upgrader–✓
Ruletka✓✓
Crash✓✓
Coinflip✓✓
Jackpot–✓
Mines✓✓
Zakłady sportowe✓–

Metody wpłat

W obu · 8

Skiny CS2BitcoinKartaKarty podarunkoweEthereumDogecoinSolanaLitecoin

Tylko w 500 Casino · 3

Skiny RustBitcoin CashBNB

Tylko w CSGOBig · 4

XRPUSDTGoogle PayApple Pay

500 Casino vs CSGOBig: najczęstsze pytania

500 Casino czy CSGOBig: który jest lepszy?+

Remis: 500 Casino i CSGOBig mają ocenę 7.9. Wybierz według trybów gry, wypłat i bonusu, który wolisz.

Który ma więcej trybów gry, 500 Casino czy CSGOBig?+

CSGOBig ma 8 trybów gry, a 500 Casino ma 7.

Czy w 500 Casino i CSGOBig wypłacę krypto?+

Tak, oba serwisy wypłacają w krypto.

Czy są kody promocyjne do 500 Casino i CSGOBig?+

Tak. Przy rejestracji użyj BANANACASES w 500 Casino i BANANA1 w CSGOBig.

Porównaj dwa inne serwisy →