M4A1-S
Chantico's Fire
Pris $104.82 – $254.32
M4A1-S | Chantico's Fire: priser
| Slitage | Float | Andel av drops | Pris | StatTrak™ |
|---|---|---|---|---|
| Factory New | 0.00–0.07 | 3.21% | $254.32 | $322.00 |
| Minimal Wear | 0.07–0.15 | 24.01% | $111.99 | $142.11 |
| Field-Tested | 0.15–0.38 | 34.1% | $106.18 | $114.98 |
| Well-Worn | 0.38–0.45 | 22.82% | $104.82 | $119.07 |
| Battle-Scarred | 0.45–0.99 | 15.87% | $105.32 | $110.15 |
Marknadspriser: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 12 oktober 2026. Andel av drops = hur ofta varje slitage kommer ur lådan.
Floatintervall
Droppar med float mellan 0.00 och 0.99, så den finns i Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn, Battle-Scarred.
Finns i
- Chroma 3 CaseÖppna gratis
1 på 313 per öppning · $3.28
Mer ur Chroma 3 Case
Om M4A1-S | Chantico's Fire
M4A1-S | Chantico's Fire är en Covert-skin till M4A1-S ur Chroma 3 Case, släppt april 2016. Varje öppning av lådan har 0.32% chans att ge den (ungefär 1 på 313), och 10% av dropsen är StatTrak™.
I dag kostar den från $104.82 i Well-Worn upp till $254.32 i Factory New. StatTrak™-versionen kostar $114.98 i Field-Tested.
Floaten går från 0.00 till 0.99: ju lägre float, desto renare ser skinnet ut och desto mer kostar det oftast.


