M4A1-S
Chantico's Fire
Cena $104.82 – $254.32
M4A1-S | Chantico's Fire: ceny
| Stan | Float | Udział w dropach | Cena | StatTrak™ |
|---|---|---|---|---|
| Factory New | 0.00–0.07 | 3.21% | $254.32 | $322.00 |
| Minimal Wear | 0.07–0.15 | 24.01% | $111.99 | $142.11 |
| Field-Tested | 0.15–0.38 | 34.1% | $106.18 | $114.98 |
| Well-Worn | 0.38–0.45 | 22.82% | $104.82 | $119.07 |
| Battle-Scarred | 0.45–0.99 | 15.87% | $105.32 | $110.15 |
Ceny rynkowe: Skinport, Pricempire.com and market.csgo.com, 12 października 2026. Udział w dropach = jak często dany stan wypada ze skrzynki.
Zakres floatu
Wypada z floatem od 0.00 do 0.99, więc występuje w stanach: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn, Battle-Scarred.
Występuje w
- Chroma 3 CaseOtwórz za darmo
1 na 313 otwarć · $3.28
Więcej z Chroma 3 Case
O skinie M4A1-S | Chantico's Fire
M4A1-S | Chantico's Fire to skin M4A1-S klasy Covert ze skrzynki Chroma 3 Case, wydany kwiecień 2016. Każde otwarcie skrzynki daje 0.32% szansy na ten skin (mniej więcej 1 na 313), a 10% dropów to StatTrak™.
Dziś kosztuje od $104.82 (Well-Worn) do $254.32 (Factory New). Wersja StatTrak™ kosztuje $114.98 (Field-Tested).
Float wynosi od 0.00 do 0.99: im niższy float, tym czystszy wygląd skina i zwykle wyższa cena.


